Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » El induljak a kórházba,...

El induljak a kórházba, igénybe vegyem a beutalót vagy ne?

Figyelt kérdés
2hete csütörtökön tudtam meg hogy babám lesz.Nem volt semmi baj,görcsölgettem néha, amire magnéziumot szedtem,azt mondta az orvosom ilyenkor ez normális.Kedden egy nagy vérfoltot találtam a tisztasági betéten,egyből bementem a kórházba,ahol már csak barnáztam.Az orvos azt mondta nem kell meg ijedni csak megrepedt a nyálkahártya.Felírta az Utrogestant napi 3x1 be.És pihenést javasolt.2hét múlva pedig kontrollt.Csütörtökön már ismét az orvosomnál voltam,mert néha barnázgattam,és pici nyálkahártya darabkák jöttek ki belőlem,és az egy percig tartó ritka görcseim 2-3 percesek lettek,és erősebbek.No-spát javasolt magnézium helyett,és hogy szedjem továbbra is az Utrogestant.A baba rendben van már van szivhangja.2hét múlva pedig menjek vissza.Kaptam egy beutalót mivel fenyegető vetélés van a papirjaimon. De oda irta saját kérésre.Mivel én hoztam fel ha csak nem kórházban vagyok,nem maradhatok otthon 2 hetet,mert kirúgnak a munkahelyemről!Azt mondta hogy úgy érzem baj van,pihenésre van szükségem,ésmásképp nem tudom megoldani,akkor használjam fel,menjek be a kórházba és kérdezzem meg felvesznek e igy az osztályra.Nem értettem miért ne vennének fel,hiszen fenyegető vetélés!Csütörtöktől még mindig néha barnázok és görcsölgetek.Ma pedig ismét pici nyálkahártya darabok jöttek belőlem,kevés vérrel.De nem merek be menni a kórházba.Undokok nem vesznek komolyan,és ha éépp akkor nem vérzek,vagy barnázok,nem hiszem hogy felvennének az osztályra.Most épp 20perce nincs semmi.El induljak,meg próbáljam felvetetni magam vagy felesleges?!Ti mennétek?!
2013. ápr. 7. 10:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Menj be a kórházba, akkor is! Én nem halogatnám. Ha elveszíted a picit, akkor meg az lesz, hogy miért nem mentél be időbe. Szóval szerintem ne halogatsd.
2013. ápr. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj be! Nem kell latniuk, hogy verzel, eleg, ha elmondod! Az en orvosom egyszer sem latta mar a piros verzesem, mire beertem elallt, de elhitte! (nekem olyan, mint az orrverzes: omlik a friss, piros, folyos ver, aztan abbamarad) Vigyazz a picire inkabb, meg minfig tartom, hogy nem rughatnak ki! Irj majd, h mi volt a korhazban! Drukkolok!
2013. ápr. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kirúghatnak akkor is,ha valamilyen papírt viszel arról,hogy veszélyeztetett terhes vagy és kórházban fekszel? Szerintem így már nem.Vigyázz a picire inkább.Nem ér meg ez az állás annyit,hogy ez miatt ne az egészség legyen a legfontosabb.Sőt! Gondolj bele! Mi lesz,ha meglesz a pici.Nem tudsz vele otthon maradni,ha neki szüksége lesz rád,mert például beteg vagy hasonló.
2013. ápr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!