Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erzsébeti sztk-ban ultrahangoz...

Edus83 kérdése:

Erzsébeti sztk-ban ultrahangoznak ha elmegyek, vagy beutalót ad kórházba? Vagy menjek el magán dokihoz? Kb 6hetes vagyok

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 17:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia,

Ha rendszeresen jártál oda, láthattad, hogy van e Uh a vizsgálóban, ha van akkor ellenőrző uhkat csinálnak majd ott, minden komolyabb, genetikait azt a kórházban fogják, amik beutaló és időpont kérés köteles.

Ha van lehetőséged, pénzed magán dokira akkor menj nyugodtan hozzá. Én azért mind a két helyre járnék:)

Boldog babavárást

2009. márc. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszönöm,még nem voltam ott!!
2009. márc. 25. 17:15
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia. Én a helyedben nem mennék az erzsébeti SZTK-ba! Nincsenek jó tapasztalataim!


Amúgy úgy működik, hogy lent bejelentkezel a nőgyógyászatra, felmész a 2. emeletre, ott kivárod a sort (érkezési sorrend)-vigyél olvasnivalót- és bemész a nőgyógyászhoz. Csak a Horvát Miklóst kerüld!!! Elmondod mi a helyzet, ő ír egy beutalót, és lemész oda ahol bejelentkeztél. Odaadod a papír azaz bejelentkezel uh-ra. Ott van szembe a regisztrációnál a bal oldali folyosón az első ajtó. Ott is kivárod a sorod, és mikor Te jössz, (lehet ott már név szerint hívnak, de már nem emlékszem biztosan) bemész. Nekem az uh-s nővel kapcsolatban sem voltak jó tapasztalataim. Az első terhességemre azt mondta hogy nem vagyok terhes és menzi lesz, majd nem látta a kis pcos-es cisztákat a petefészkemben...stb.


Gratulálok a babához. Ha mindenképp az sztk-ba mész akkor a Fekete doktorhoz, vagy a másikhoz, csak ne a Horváth Miklóshoz! Miatta ment el az első babám! Akkor váltottam. Az új dokimnál (magán) derült ki a pcos és most terhes vagyok (12 hetes)!


Ja és még valami az uh-val kapcsolatban. Ha az sztk-ban kapsz beutalót uh-ra akkor elmehetsz a Délpesitbe is (engem oda küldtek mikor nem működött az uh az sztkban) csak ott RENGETEGEN várakoztak előttem.


Remélem tudtam segíteni!


Boldog Babavárást!

2009. márc. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát igen, ha kifogod a szonográfus jó kedvét, veled örül a látottaknak. Az orvos fent ír beutalót, akár rögtön is mehetsz hüvelyi uh-ra. Lent van a bejárat mellett. 4 hetesen leküldött az orvos, hátha látni valamit, de a szonográfus dühödten vizsgált és szinte lekiabált, hogy mit keresek ott. Én még ilyet nem éltem meg. 6 hetesen később újra visszatévedtem, s mivel ráadásul ikrek fogantak, oda volt ő is a boldogságtól...

Ha a kórházban mész egy orvoshoz konkrétan, akkor vagy ő megvizsgál, vagy megmondja mikor hol és ki... Egy erzsébeti magánrendelésen a drbácsi azonnal megvizsgál a rendelőjében (amelyikben van)...

2009. márc. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a negyedik babámat várom és semmiféle rossz tapasztalatom nincs se az uh-val sem a Dr Horváth Miklóssal én mindegyik gyerkőcömet nála szültem most is így lesz és tökéletesen meg voltam-vagyok vele elégedve, de a szonográfussal se volt még egyszer sem gondom.

A sort meg sajnos minden sztk-ban ki kell várni.

A 18-heti genetikai uh-t mindenképp a Dél Pestiben csinálják meg, a többit az sztk-ban.

34-hetes kismama

2009. márc. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:))!!!Egyszer voltam és nem tudom melyik doki volt de mondtam,hogy kis terhes vagyok és véreztem picit és haza küldött se nem vizsgált,se utrogesztant nem adott,őszes szemüveges pasi volt,és jó bunkó:))!!!
2009. márc. 26. 08:07
 7/14 anonim ***** válasza:
Utrogestant javasoltak és "ő" nem volt hajlandó felírni. Igen, a sokszor emlegetett...
2009. márc. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok. Igen, ő volt a Horváth Miklós. Idősebb, szemüveges, őszes. Mikor én ott voltam annó nála, mondtam neki hogy mióta késik a menzim, hogy van 4 pozití tesztem. Megvizsgált és azt mondta nem vagyok terhes és hogy a teszteket csak produkálja a szervezetem. Már akkor fura volt... Aztán elkezdtem vérezni, elmentem hozzá és mondta hogy késői menstuáció és az erős tesztek nem voltak valósak, majd hazaküldött. Na akkor lett elegem. Bementem a SOTE II-re ahol befektettek, megvizsgáltak, vér, vizelet, uh... nagyon alaposan. Közölték hogy sajnos spontán vetélésem volt. 3 napig tartottak bent, és még utána egyszer vissza kellett mennem kontrollra. Én így jártam! A szonográfus hölgy pedig, akár hányszor voltam nála, és nézegetett uh-val, nem vette észre a sok cisztát egyik petefészkemben sem, amit a másik orvosom akire váltottam, azonnal észrevette.

Remélem minden rendben lesz Veled/Veletek. De ha barnázol, vagy vérzel azonnal menj el az ügyeletre valamelyik kórházba!

2009. márc. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Érdekes milyen ember az ilyen?????????????Undorító elment volna miatta a babám tuti nagy balhét rendeztem volna!!!!!Nagyon drága a magán doki de kinyalja a fenekem annyi pénzért és meg is mentette a babám:))
2009. márc. 26. 14:46
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is hihetetlen, mit művel. Hát már öregszik biztos. Még jó hogy elmentél másik dokihoz! Örülök hogy minden rendben van. Vigyázz magatokra! :)

2. válaszoló

2009. márc. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!