Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kulfoldon elek es 7 hetes...

Kulfoldon elek es 7 hetes kismama vagyok. Voltam orvosnal de itt ok nem nyulnak hozzam es nem is ultrahangoznak meg majd csak aprilis 11-re adtak idopontot de addigra mar tobb mint 4 honapos leszek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. jan. 29. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Úristen! Ilyen állapotok uralkodnak külföldön?Szerintem menj el azért egy másik orvoshoz is!Milyen messze laksz a magyar határtól?Nem megoldható hogy átjárj vizsgálatokra?
2008. jan. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajna olyan állapotok vannak külföldön,ami,ha tovább fokytatódik az egészségügyi átalakítás,akkor nálunk is lesz.

Keress fel egy másik orvost!(akár magánt)

Vagy gyere haza!

2008. jan. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos, ne várj áprilisig,tényleg keresned kéne egy másik orvost,ne hagyd magad.
2008. jan. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én is egy külföldön élő kismama vagyok...Nem tudom te megyik országban élsz,de nálunk először a családorvoshoz kell menni(én 7 hetesen voltam)ott vért vesznek,és a családorvos küld egy levelet a kórháznak,ami alapján majd a kórház behív uh-ra kb 12-15 hetes terhesen..Ja és nőgyógyász abszolút nem vizsgál meg a terhesség alatt,és a 9 hó alatt össz 2 uh van...Én éppen ezért költözök haza a terhesség fennmaradó idejére Magyarországra,mert bár sokan szídják az otthoni egészségügyi ellátást(sokszor persze okkal lehet szídni)de én még mindig azt mondom,a magyar egészségügy profi sok külföldi"fejlett"országgal szemben...Én pl 11 hetesen bementem a kórházba,hogy vérzek,de azt mondták itt,hogy EZ NORMÁLIS...Azt hittem elájulok...Neked is csak azt tudom javasolni,ha megteheted,a terhesség idejére te is költözz haza.... Egy 20 hetes kismama
2008. jan. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is külföldön élek de én semmi ilyet nem tapasztaltam. Bár én magánorvoshoz járok, a 13.héten már túl vagyok a 3.UH-os vizsgálaton, 2vérvételen, 3vizeletvizsgálat...4hét múlva megint megyek. Itt mindent egy helyben csinálnak, kórházba majd csak szülni megyek.
2008. febr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem mindegy melyik országot érted külföld alatt! Én Németországban vagyok, de nagyon alaposak, sőt, már a munkahelyemen is gondok vannak, mert szeretnék dolgozni továbbra is a 4. hónap után, de be kell szereznem egy csomó igazolást, hogy folytathassam a munkát! Közben meg minden hivatalban hülyének néznek, miért nem akarok otthon maradni! Szóval az a tapasztalatom, hogy itt túlzásba is viszik, mert szinte betegségként akarják beállítani a normál terhességet is. Ausztriáról és Angliáról is csak jó tapasztalataim vannak! Ráadásul itt minden ingyen van a privát rendeléseken is, sőt a szülés is. Csak extra dolgokért kell fizetni, a többit a biztosító állja! Ráadásul a kórházi körülmények is sokkal modernebbek és szebbek mint otthon! Egy kisvárosi kórházban is egy csomó alternatív módszer közül választhatok, ami a szülést illeti! Akkor miért mennék haza szülni? Azért, hogy fizessek? Bár minden magyar ismerősöm ezt kérdezi....érdekes módon
2008. febr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!