Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan veszik a dolgokat a...

Honnan veszik a dolgokat a kismamák?

Figyelt kérdés
A legújabb, amitől kiakadtam, hogy nem ihat az ember lánya csapvizet. Miért beteg lesz tőle? Ez szerintem a legritkább esetben fordul elő. Honnan veszik ezeket a kismamák?
2008. jún. 12. 15:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszoló! kuncogva olvastam a kommentedet, hasonlóan érzek :)
2008. jún. 12. 16:09
 12/17 anonim ***** válasza:
sziasztok,még az is tök jó hogy:"egy hete hagytam abba a fogamzásgátlót,nagyon fáj a hasam,ez már baba?"amitől meg frászt kapok:"melyik teszt a legérzékenyebb".ez minden nap szerepel!persze ha írod hogy írja be a keresőbe,mert minden nap százszor megkérdezik,még lehurrognak hogy milyen bunkó vagy!
2008. jún. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia!


A kérdést én is hülyeségnek tartom..bár bevallom én csak ásványvizet iszok ,mert nagyon rossz ízű a víz nálunk.A multkor elfogyott itthon az ásv.víz és ittam a csapból 3 napig ment a hasam..kicsit meg is ijjedtem.De ha tehetném én is csapvizet innék..de eszembe sem jutna,hogy azért mert terhes vagyok nem ihatok vizet a csapból..szval tény az,hogy sokan annyira kényesen veszik a dolgot.pl a vörösborról csak annyit,hogy nekem is azt mondta a dokim,hogy nyugodtan ihatok néha vörösbort mert a vas értékem a határon van (min.)attól függetlenül nem kívánom,tehát nem iszom ,mert sztem ha kíván az ember valamit akkor azt adja meg a bentlakónak:)ha meg nem akkor ne erőltesse..sztem.36hetes kismama

2008. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Mért? A szülés nincs egy kicsit túllihegve? Szerintem az is el van túlozva. Jó kényeskedni és szenvedni.. én így látom. Mikor az első fiamat szültem, olyan volt a gyermekágyas osztály, mint egy elfekvő. Úgy elhagyták magukat a nők, hogy rossz volt nézni...

Most a másodikat várom, gondolom hasonló lesz a helyzet..


Boldog babavárást mindenkinek!


36 hetes kismama

2008. jún. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Azért jó olvasni, hogy van néhán yépelméjű ember is errefelé!:-) Időnként magam is falnak megyek a kérdésektől, meg jó néhány választól is. Hihetetlen, hogy mennyire tudatlanok sokan. És ha legalább utánanéznének a dolgoknak, mielőtt hülyeséget kérdeznek, de nem!

Amúgy a többi oldalon is ilyenek a kérdések, nem csak a terhességgel kapcsolatban. Az állatos oldalon is épp most akadtam ki. Tegnap volt egy kérdés, hogy 4-5 hetes kiscicát el lehet-e már vinni az anyjától. Megkapta az illető a választ, hogy nem, erre csak elvitte, mert ma megkérdezte - gyanítom ugyanaz - hogy 4-5 hetes kiscicával mit etessen, mert nem eszi a tápot. Elképesztő.

Na mindegy. Kicsit én is kimérgeskedtem magam!:-))

Mindenkinek nagyon boldog babavárást!

2008. jún. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

még én is írok.. persze ezt se meg azt se. Miért nem mondják mindjárt azt, hogy legyünk anorexiások??

Annyi télleg igaz belőle, hogy fúrt kúti vízből, meg erdei forrásból nem szabad inni, de a vezetékes fertőtlenített víztől bajod nem lesz. Azt tényleg megállapították, mivel a csapi víz tisztított szennyes víz, és a vizsgálatok során találtak benne még fogamzásgátlószármazékot is, de mi lehet az a mennyiség?

Nyugodtan igyál vizet.

2008. jún. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ugyanonnan veszik, ahonnan a sok nem terhes birka veszi a többi hülyeséget: horoszkóp, kézrátétel, Egely György. Nem kell kismamának lenni ahhoz, hogy valaki ostoba legyen, és elhiggyen mindent, amit más ostobák mondanak.
2008. jún. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!