Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31hetes az unoka tesóm aki...

31hetes az unoka tesóm aki cukor beteg, és a babáját 1370grammra mérte az orvos, szerintetek is vissza van maradva? Azt is mondta neki hogy leállhat a szive a 36héten?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs magán dokija,mert nem tehetik meg,tegnap volt egy dokinál aki nagyon bunkó volt vel,azt mondta hogy 3héttel levan maradva,a méhlepénye sem jó és hogy a szíve is megállhat a babának??!! de miért??


Én 10hónapja szültem,2600gramm volt a babám,és nekem a 32héten majdnem 1900gramm volt,igaz ő is levolt maradva 2héttel,de az én dokim végig vigyázott rá!


Ti mit gondoltok??

Miért ilyezgeti ilyennel az orvos őt??


2013. ápr. 5. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A barátnőm nemrég szült koraszülött babát, a 30-31. héten.
2013. ápr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, első vagyok, elküldtem... és 990 gr. volt a baba
2013. ápr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én pont tegnap voltam a dokinál 30 hetesen, és a baba becsült súlya 1400 gramm, a doki szerint ez tökéletesen átlagos.Szóval a súlya az rendben. De hogy a többit mire értette... Hogy ne maradjon kétség, én biztos keresnék egy másik orvost, és mindent megkérdeznék tőle.

Én az a kismama vagyok, akinek az orvosa 12 hetesen megmondta, hogy el kell vetetni, mert súlyos fejlődési rendellenességet lát, a babának nincs kifejlődve a koponyája, életképtelen. Na én már másnap mentem másik orvoshoz, utána genetikára. Mindenütt mindent rendben találtak, azóta is minden oké, és egy normális orvost is találtam.

Azt javaslom, mindenképpen keressen fel egy másik orvost, és ne idegeskedjen.

2013. ápr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, kedves első, megkérdezhetem, hogy a barátnőd babája hogy van? Remélem jól.
2013. ápr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!