Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt ki mondja meg hogy hány...

Azt ki mondja meg hogy hány gramm a pici?

Figyelt kérdés
25 hetes vagyok.Voltam két ultrahangon,de ott sem mondtak a súlyáról semmit,meg az orvos se.Ki tudja akkor ezt nekem megmondani?
2008. jún. 12. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:

szia

az orvos mondaná meg, de igazából nekem is eddig csak 2x mondta a súlyát, pedig havonta megyek u.h.-ra.

34hetes kismama, boldog babavárást

2008. jún. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amikor lemérik a Babádat (combcsont, fejkörfogat, haskörfogat, stb.) az UH kiad egy becsült súlyt. Az orvostól kellene rákérdezned, hogy kb. mennyi lehet a súlya.

Most a 25.héten kb. 700-800 gramm lehet, a 32.hétig kb. 100-200 grammot hízik hetente, a 32.héten kb. 1700-1800 gramm. A 33.héttől kb. 200 grammot hízik, így a 40.hétre kb. 3400 gramm lesz. Ez a nagykönyv szerinti érték.

2008. jún. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az uh gép generálja a baba méreteiből, de nem minden orvos mondja meg.

Van ahol autómatikusan a papírodra írják, van doki, aki megbecsüli, de van, aki elvből nem mond semmit.

Tehát orvosfüggő.

De a mért adatok alapján a neten lévő táblázatokból egy átlag súlyt tudsz nézni.

2008. jún. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem mondja, kérdezz rá. Néha úgy érzem, a dokik azt hiszik, minket az ilyesmi nem is érdekel. Pedig méreget a doki, és tényleg kiírja az uh., mert hát honnan máshonnan lehetne tudni, hogy jól fejlődik a baba.
2008. jún. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!