Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-7 hetes vagyok, de folyton...

6-7 hetes vagyok, de folyton félek, pedig semmi okom rá, ti hogy űzitek el a rossz gondolatokat?

Figyelt kérdés
Nem fáj semmim, ami rosszra utalna, volt szívhang, a babánk növekszik, mindent rendben talált az orvos. Mégis attól félek, hogy nehogy baj legyen. Miért van ez? Más is érzett így? Mikor múlt el? Csak jó dolgokkal foglalkozom, babafelszerelést, babaszobát nézegetek, itt is babás dolgokkal foglalkozom, soha nem is volt vetélésem vagy bármi vérzésem, mégis félek. Ti hogy csináljátok?
2013. ápr. 4. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele, 11 hetes vagyok, semmi barna nem volt, vér se, nem görcsölök, megvannak a kis tünetkéim, mégis néha megszállnak a sötét gondolatok:) nekem kettőt mondtak 8 hetesen, főleg aggódok, ott lesznek-e? de aztán rájövök, én mindent megteszek, tényleg, innentől a természeten múlik, és nem tudok mit tenni, akkor miért aggódjak is mellé? szóval sok relaxálással, pozitív gondolatokkal próbálom elterelni magam!
2013. ápr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes, hogy félsz. Nekem volt már vetélésem, úgyhogy én nagyon paráztam. A 7. héten volt szívhang, de akkor sem nyugodtam meg. Napjában többször járt ezen az agyam, hiába tettem-vettem otthon. Azt hiszem, hogy a 12. heti uh után nyugodtam meg, mert láttam, mondták, hogy minden rendben van.
2013. ápr. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek is! :) Kettőt? Jajj, de szép! :) Mi is nagyon örülnénk kettőnek. Most 6 hetesen csak egyről beszéltünk :) neki is nagyon örülünk. Biztos jobb lesz később... csak olyan lassan telik az idő, és olyan sok időm lett hirtelen gondolkodni. Igyekszem elfoglalni magam, köszönöm a válaszaitokat! :) Boldog babavárást nektek is! :)
2013. ápr. 4. 10:59
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is féltem az elején nagyon durván!!! Volt, hogy el is sírtam magam, ez természetes, hiszen félted a kicsit. De egy idő után ezt a félelmet el kell hagyni, mert ezzel csak ártasz a babának. Nekem sem volt soha semmi bajom. Mégis annyi mindent olvastam az interneten, hogy teljesen beparáztam. Most viszont már lassan 17 hetes kismama vagyok, a babócát érzem is mozogni. :) Most én is várok az afp és az integrált tesztem eredményére, ami elég idegfeszítő, de a férjem amikor aggódok mindig azt mondja, hogy tudja, hogy nem lesz semmi gond, mert az ő fia a legerősebb és legtökéletesebb. És én is erre gondolok mindig, és így az is lesz! :) Persze én is izgulok most az eredmények miatt, de amúgy annyi vizsgálat vár még rád, annyi minden miatt izgulhatsz még. Én úgy csinálom, hogy lépésről lépésre mindennek örülök, a következő vizsgálatig. Pl. Van szívhangja??? Remek!! Akkor annak örülök, 2 -3 hétig, amíg nem megyek újra dokihoz. A terhesség örömökről szól, régen nem idegeskedtek ennyit az emberek. Anyukám engem a 7. hónapban látott először ultrahangon abban az időben és eszébe sem jutott, hogy idegeskedjen. Természetesnek vette, hogy egészséges babája lesz, hiszen fiatal, életerős nő. Mi baj lehetne :)
2013. ápr. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!