Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit félek hogy üzem el a...

Kicsit félek hogy üzem el a rossz gondolatokat?

Figyelt kérdés
holnap megyek vérvételre (AFP) 2hetet kell várnom majd az eredményre.. kicsit félek hogy valami nem lesz jó. 12.heti uh-n minden rendben volt. de sokszor megfordul a fejembe hogy mi van ha már nem él a (baba).. tudom lehet butaság de félek lehet magamba beszélem
2012. júl. 18. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Na,igen,a terhesség első fele ilyen szempontból nem kellemes... Amíg nem érzed mozogni,addig egyfolytában aggódsz,utána pedig ha kevesebbet mozog,akkor azért aggódsz.. :-) Nagyon ismerős!! Mindig nagyon vártam a magzat mozgásokat!

Először is,ha baj lenne,valamilyen formában észre vennéd-pl vérzés,görcsök.

Másodszor pedig próbálj megnyugodni! Esténként egyél egy kis csokit,feküdj a hátadra,a méhedre tedd a kezed,és koncentrálj oda! Ez növeli az esélyét,hogy hamarabb érezd a kicsid mozgását :-) Nincs annál megnyugtatóbb!!

Amúgy már csak 2 hetet kell várni a kövi uh-ig,az eredménnyel a kezedben már mehetsz is majd! Ha addig nem is sikerül megérezned a Picid mozgását,ott majd megnyugtatnak!! :-)

Ha nagyon aggódsz,akkor holnap beszélj a védőnőddel- Nálunk ők veszik a 16. hetit. Ő majd megnyugtat. Vagy ha olyan helyen laksz,és van 12-15 rugód,akkor vehetsz szívhang figyelőt,ami a 12. héttől használható. Akkor majd hallhatod a kicsid szívének dobbanásait- a pocaklakók szíve gyorsabban ver,mint a felnőttek szíve.


Remélem valahol sikerült megnyugtatnom Téged!!

Boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv: 3 lányos,10hkm

2012. júl. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi hogy válaszoltál igazán akkor nyugszom meg ha minden rendben lesz és remélem rendben lesz. :-) boldog babavárást neked
2012. júl. 18. 17:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Tudom ajanlani az angelsound szivhangfigyelot :)) 12 hetes kortol lehet hallani a babat:) en minden este meghallgatom, de csak par masodpercre, megnyugszom es kikapcsolom utana:) isteni talalmany!!!!

Meg en sem erzem mozogni, remelem mar hamarosan erezhetoen rugdosni fog:)

Brendonban kehet kapni, vagy nezz utana vateran.

17 hetes kismami

2012. júl. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Brendonban ujonnan 8900 ft a szivhangfigyelo, vateran mar van 4000ft korul is:) sztem ennyit meger :))
2012. júl. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!