Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rossz anya vagyok attól, hogy...

Rossz anya vagyok attól, hogy nem parázok a terhességen, vizsgálatokon?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom elképzelni azt, hogy valami vizsgálaton rossz eredmény szülessen, vagy valami baj legyen a babával. Jól érzem magam, nincs panaszom, kiegyensúlyozottan élek, semmi nem utal problémára. Mióta kiderült, hogy terhes vagyok egészségesebbnek érzem magam, kivirultam. Emellett nem változtattam drasztikusan az életmódomon. Persze figyelek a helyes táplálkozásra, eleget alszok, nem emelek, nem iszok alkoholt stb, de dolgozom napi 8 órát, sétálok, céges autót vezetek ha kell stb. Állandóan ijesztegetnek a kollégáim, hogy többet kellene pihennem, kíméljem magam (ma például azon ment a vita, hogy vezethetem-e a céges autót, mert szerintük a stressz, amivel a vezetés jár, bajt okozhat). Sokszor érzem azt, hogy nem vagyok jó anya, hiszen úgy is értelmezhető ez az egész, hogy nem törődök a babával. Pedig nincs így (minden vizsgálatot elvégeztetünk, járok orvoshoz stb.), de bízom a testemben, az "alapanyagokban".
2013. ápr. 3. 21:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Legalább nem vonzod be a rossz dolgokat.
2013. ápr. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!