Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan számoljuk a 91 napot a...

Hogyan számoljuk a 91 napot a magzatnál? Utsó mensitől? UH-os kor alapján, vagy? Mikor kérhetek ilyen igazolást?

Figyelt kérdés

Január 5. volt az utsó mensim, viszont a baba február 6-án fogant, most 10 hetes vagyok UH alapján.

Köszi. :)


2013. ápr. 3. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A betöltött 12 hét után kérheted a nődokitól! Én most kértem ki!
2013. ápr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az utolsó menstruáció első napjától számolják, nálad január 5-től. Ha betöltöd a 91 napot, akkor adja ki a doki az igazolást!

2013. ápr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már betöltötted akkor kérheted!
2013. ápr. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az én dilemmám alapja, hogy utsó mensitől számítva már betöltöttem a 12. hetet, de valójában még csak 10 hetes vagyok, mert 2 hét késéssel volt ovulációm. Szóval, nem tudom, kérhetem-e már vagy csak majd 2 hét múlva...
2013. ápr. 4. 21:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!