Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan számoljuk? HELP?

Hogyan számoljuk? HELP?

Figyelt kérdés

Ha ma vagyok 5 hetes és 2 napos akkor az már a 6. hét? Tehát ha nézem a baba fejlődését, a 6. hetet kell néznem?

Akkor 6 hetes vagy?



2012. nov. 13. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha betoltotted a 6 hetet akkor vagy 6 hetes.
2012. nov. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem, köszike. de azt olvasom mindig h a pl. 6. héten alakul ki ez vagy az, akkor az ez a hét ami folyamatban van :) ugye? olyan izgatott vagyok :)
2012. nov. 13. 21:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem,nekem azt mondták hogy úgy számoljam:pl:5hét7 nap az a 7. nap,a 6 hét,mivel 7 nap egy hét.Szóval a 5 hét és 2 nap az még 5 hét.Néha én se értem :D
2012. nov. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kedves utolsó!!!!igen egyet értek. Csak az jut eszembe hogy a magzat fejlődéseivel foglalkozó honlapok ugy irják, hogy a 6. héten alakul ki ez meg az, tehát az most van folyamatban, csak még nem töltöttem be a 6. hetet :)
2012. nov. 13. 21:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen oldalakat olvasol,hogy a 6.héten ez és ez alakul ki,akkor azt úgy kell érteni,hogy a betöltött 6. héttől fejlődik a betöltött 7. hétig.Szóval te most még az 5. hetet olvasd,mert az van nálad folyamatban a betöltött 6. hétig.Jaj remélem érted. :) Egyébként gratulálok és boldog babavárást!


15 hkm

2012. nov. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha 5+2 hetes vagyok, akkor az 5. hét információi vonatkoznak rád, egészen addig, amíg be nem töltöd a 6. hetet. Ez ugyanígy van a szülinappal is, hogy addig van 18 éves, amíg be nem töltöd a 19. szülinapodat, tehát ha 18 és fél éves vagy, akkor még mindig 18 éves vagy és nem 19. Érted? :) De szabad előreolvasni ám! Én mindig előre olvastam egy kicsit, főleg most a vége felé! :)


Gratulálok, boldog babavárást neked!


38+4 hkm

2012. nov. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem vagyok, hanem vagy, bocsi félreírtam... :)
2012. nov. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

JAJJJJ KÖSZÖNÖM A KEDVESSÉGETEKET!!!!!


ÖRÜLÖK :D

2012. nov. 14. 05:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!