Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes magzatnál mennyi...

16 hetes magzatnál mennyi eséllyel derül ki a neme?

Figyelt kérdés

Jövőhéten megyek UH-ra, és kíváncsi vagyok, mennyi esély lesz arra, hogy kiderüljön a neme. Én fiút érzek, de hát ki tudja, mennyi a megérzésem a valósággal szemben.

Nektek kiderült a 16. héten?


2012. szept. 20. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk már kiderült ilyenkor :)
2012. szept. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk kb. ekkor derült ki, pontosabban a 3 gyerekem közül 2-nél már tippeltek, a kisebbik lányt nem látták, mert háttal ült. Biztosat (90% felett) a 18. heti genetikai UH-on mondtak.
2012. szept. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nálunk csak 16. heti, és 20. heti van, remélem, az egyiken kiderül :)
2012. szept. 20. 22:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk 19 hetesen még nem látszódott semmi.

24 hetesen mondta a doki, hogy lány.

2012. szept. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 13. héten kiderült. Ha fiú előbb lesz biztos.
2012. szept. 21. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én rácáfolnék az 5-ösre! :D

Nekem egyértelműen fiút mondtak 16 hetesen, képet is kaptunk a kukacáról. Aztán a 20. héten azt mondták inkább lány, mint fiú. Ezt azóta 5x erősítették meg! Tehát nálam nagyon benézték a 16. heti uh-t. :) 2 fiú után mondjuk nem is bánom. :)


34 hkm

2012. szept. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem 17 hetesen (tegnap előtt) mondta a doki hogy lány, de ne vegyek azért rá mérget.

én is nagyon fiút éreztem, többször is álmodtam azt hogy fiú, sőt mindenki azt mondta, hogy nekem csak fiam lehet. kicsit leesett az állam, hogy kislány. de nagyon-nagyon örülök neki :)

jövőhét csütörtökön megyünk 4D-s uh-ra, és most már remélem, hogy kislány. mindenki orra alá tudom majd dörgölni, hogy "háhá nem jött be, kislányom lesz"


meg szerintem a fiúkat könnyebben meg tudják mondani, mert nekik kifelé nő a kukacuk :) (de ez csak az én elméletem-nem a kukac növéséről)

2012. szept. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Egy kislányom van, vele a 8. hónapig nem merte megmondani a doki biztosra, hogy mi, mert félt, hogy téved.

Ő is azt mondta, a fiút jobban meg tudnám mondani.

Hát, most lehet, fiú lesz (az szerint voltunk együtt, peteérés után rögtön) aztán kíváncsi leszek :)

2012. szept. 21. 11:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!