Fiu vagy kislány?

Figyelt kérdés
12 hetesen a doki azt mondta nem lát kukacot valoszinü kislány aztán voltam még 2szer uh-n ot nem tudták meg mondani mert keresztbe volt a lába..17 hetesen voltam a magán orvosomnál neki nagyon pici a gépe nézegette azt mondta kisfiu valoszinü de ezt ne vegyem biztosra!Tegnap voltam genetikusnál mert alacsony volt az afp-m a végén nézegette a doki és kérdezte milyen nemü gyermekeim vannak mondtam 2fiu egy kislány és meg szolalt akkor egyenlö lesz az arány mert ö 80% biztosra lássa kislány lesz a pici akkor ennek a 80% hihetek most?
2013. ápr. 3. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne vedd biztosra, mert csak 80%

Barátnőmnek 3 orvos mondta lány, mindenből csajost vettek, erre fiú lett!

Nagy ledöbbenés volt! Az orvos is meglepődött!!!

2013. ápr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki fút, valaki meg lányt mond, szerintem még ne higgy egyiknek sem! Talán majd a következő alkalommal sikerül megfigyelniük.
2013. ápr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a 8. hónap végéig 100%-ra mondta a dokim, hogy kisfiú, azt nem lehet eltéveszteni. Aztán a legutolsó uh-n, elbizonytalanodott, hogy talán kislány. Kislányom lett, a köldökzsinórt nézték a kukinak. Akkor leszel biztos, ha megszületik, vagy 4D-re elmentek. Boldog babavárást :-)
2013. ápr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 katalin79 ***** válasza:
:-) ahogy olvaslak titeket akkor mi se vegyük még 100%-ra :-D 18 hetesen látott 2 kis golyót a lába közt,kiváncsi leszek mit mondanak majd nekünk is mert már gyüjtöm a fius cuccokat :-)
2013. ápr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!