Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire gondolnátok hogy fekhet?...

Mire gondolnátok hogy fekhet? 33 hetes vagyok.29. héten faros volt, aztán 31 hetesen nagyot mozgott és máshogy-máshol éreztem. De most is más.

Figyelt kérdés

Most a köldök mellett balra nyomkod ki egy nagyobb valamit, és csak picit mozgatja. A szeméremdomb fölött jobb oldalt is kidug egy nagyobb valamit, azt kicsit többet húzza ide-oda és a többi mozgást (aprót és nagyot) is köldök alatt vagy néha oldalt érzem.


Ebből Ti mire tippelnétek, hogy fekhet? Nagyon kíváncsi vagyok és csak 1 hét múlva megyek a dokimhoz.

3. Baba.


2013. ápr. 2. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem befordult. Nekem is a 32. héten fordult:)


Kétlányos 34hkm.

2013. ápr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretném ha befordulna. Lehet hogy lent van a feje és az összes végtagja? 4 napja még fent jobb oldalt éreztem hogy erőteljesen húzgál valamit ( talpa-tétde) de most ott semmit, hanem mindent lent, ritkán bal oldalt.


Tudom, van még ideje megfordulni, de nagyon kíváncsi vagyok.

2013. ápr. 2. 22:41
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem be van már fordulva,a lábával fenn,majdhogy a mellem alatt kotorászik jobb oldalon,a csuklását pedig lenn érzem
2013. ápr. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem faros még mindig és én is össze vissza érzem a mozgását illetve össze vissza nyomja ki magát :) Én onnan tudom meg különböztetni hogy mikor faros és mikor fejvégű mert be szokott fordulni de nem marad úgy sajnos. Mikor faros akkor a lábaival kegyetlenül nyomja a hólyagzómat és a buksiját meg a melleim között ki nyomja. Pont így is láttuk az egyik uh onnan tudom :) 39+1hkm
2013. ápr. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!