Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet látni már 9 hetesen a...

Lehet látni már 9 hetesen a pocakot?

Figyelt kérdés
alacsony testalkatú vagyok,156cm és 65kg,kövérnek nem mondanám magam,arányosnak mondható.a kéerdésem a következő.9 hetes vagyok és a pocakom az már elég nagy szerintem,ez normális?első baba.nem eszek csak minimálisat,ez így rendjén van,vagy ennyi idősen még nemigazán kivehető a pocak?meg ma sokat dolgoztam,nem emeltem,de nagyon szútr a hasam alja,meg körbe a derekam,ez is normális?hétfőn megyek dokihoz végre.
2008. jún. 11. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
nem! valószínű fel vagy fújódva. A baba most még kb 4-5 cm ebből nem sok látszódhat. Én a 14 hétben vagyok és a baba kb 6-7 cm között van, de nem látszik,csak hogyha puffadok.A dokinak szólj, hogy mi a munkaköröd, mert nem biztoshogy jót tesz a sok munka, ha szúr a hasad.
2008. jún. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9 hetesen azért szúrkál a méh, mert nyúlik. Biztos, hogy a puffadástól nagy a hasad, a babától csak a 15-16. héttől kezd el nőni.
2008. jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a 9. hetet töltöttem tegnap, és szintén nagyobb a hasam mint kezdetekkor, de ez csak a puffadás, ami a megnövekedett progeszteron és ösztrogén hormonoktól van .

A hasszúrka is teljesen normális, de a baba érdekében ne hajszoljad túl magadat.

Nagyon boldog babavárást!

2008. jún. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a puffadást hogy tudom megszüntetni?miota szedem az elevitet tény és való,hogy nemtudok nagywc-ni.vettem egy nagyon enyhe hatású hashajtót(stadalax)(valaki ismeri?),de még nemmertem használni.szerintetek?
2008. jún. 11. 20:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 10.hét óta látszik a hasam, és az nem puffadás. Mondjuk soványka voltam eléggé..

Ha szúr a hasid, az nem feltétlen bajt jelent, csak nő a méhed, meg helyezkednek a "belsőségeid".

Szerintem ne hashajtózz, hanem inkább egyél aszalt szilvát, igyál utána nagyon sok vizet, vagy igyál szilvalevet. Egyél minden nap nagyon-nagyon sok gyümölcsöt, hidd el előbb-utóbb megindul a vécézés!!!

Sok sikert!!

2008. jún. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia..en magas vagyok es sovany...vagyis voltam:-).Most 36 hetes terhes:-)

Meg 20 hetesen is alig latszott a pocim..puffadas az jelen volt kb a 13 hetig...akkor mintha mintha latszott volna valami...de csak en lattam.....s a meretei jok voltak es most is jok:-)

Amugy 9 hetesen szerintem tenyleg puffadas...nagyon pici a baba es nem latszodhat a poci.....meg az elsozo bvalszolonak se hiszem akinek allitolag 10 hetesen kiveheto pocija van...az puffadas...hidd el nekem:-)

2008. jún. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is alacsony vagyok 165 cm és 52 kg. 9 hetes vagyok és nekem is nagy a pocakom, mintha már legalább 12 hetes lennék, de a védőnő szerint ez nem baj. Nálam is első baba és én sem mondhatnám, hogy túl sokat eszem.úgyhogy szerintem normális.
2008. jún. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!