Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetesen milyen lesz, ha...

23 hetesen milyen lesz, ha elmegyünk 4D-re?

Figyelt kérdés
Volt valaki ennyi idősen 4D-n?

2011. okt. 28. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a 24-28 hét között ajánlották leginkább, már ha mozizni akarunk.

Szerintem a 4d minden esetben nagy élmény tud lenni. 23 hetesen már az arcocskája is kezd babásodni, úgyhogy biztos nem lesz rossz.

Mi 25 hetesen voltunk, és nagyon jól látszódott mindene, még hasonlított is magára, amikor megszületett. :)

2011. okt. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi 24 hetesen voltunk mind a két babával, de szerintem szuper volt, nem volt még túl nagy jól lehetett látni midenét, de már olyan igazi kis baba formájuk volt.
2011. okt. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb ennyi hetesen menni. Még nem elég nagy, így látni egészben. És annyira cukik, grimaszolnak, integetnek, stb..Felejthetetlen élmény lesz.
2011. okt. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi 23 hetesen voltunk és csodálatos élmény volt!
2011. okt. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!