Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik!Ha elmegyünk valahova...

Kismamik!Ha elmegyünk valahova a párommal, mindig attól félek, hogy megtetszik neki valaki. Ti is vagytok így?

Figyelt kérdés

Látom a sok csinos nőt az utcán, és el vagyok keseredve, mert úgy érzem magam mint egy bálna :-(

34 hetes vagyok és eddig csak 7 kilót híztam. Hogyan tudnám ezeket kiverni a fejemből?


2009. máj. 29. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:

szió! átérzem a gondodat, bár én 25 kg-ot!!! híztam a terhességem alatt. nem néztem ki így sem rosszul, szerencsére arányosan párnásodtam :)

azt ajánlom, csinálj magadnak egy szépség napot! menj el kozmetikushoz, fodrászhoz, vegyél magadnak egy csini rucit (a te eseteden ez biztos nem lesz nehéz).

mindjárt jobban érzed majd magad! na, és ekkor nézd csak az embereket amikor végigmész az utcán! nagyon megbámulják ám a csinos kismamákat! életemben nem nézett meg annyi pasi, mint akkor!

egy régi ismerős srác például nem is vette észre a hatalnmas pocakomat, leragadt a mellemnél :) persze ettől én is jobban éreztem magam, magabiztosabb lettem. ilyenkor a kisugárzás is más. a férjem is észrevette! le se tudtam magamról vakarni :)

2009. máj. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, 34 hetesen 7kg szerintem tök jó! Ne gondolj erre, te most anyukának készülsz, szülés után meg lesz a lehetőséged - persze nem rögtön - , hogy te is visszanyerd a régi alakodat! Most az egészségetek a legfontosabb - neked és a babának!
2009. máj. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Annyit mondok neked amikor én még nem voltam kismama(nem beképzeltségből,de én is csinosan tudtam öltözni,jól kinézni)és megláttam egy kismamát úgy megnéztem mert úgy irigykedtem hogy dejó neki és olyankor mindig bökdöstem a férjem hogy nézd de szép nagy pocija van már.Ő is ugyanígy tesz velem.Mi már aligvárjuk hogy jó nagy pocis legyek.Szerintem minden pasi megnézi a nőket sőt még a nő nőt is.És nem azért mert esetleg tetszik neki.Ez csak a mi agyszüleményünk.Nyugodj meg a párodnak most ti vagytok a legfontosabbak ebben biztos vagyok.

16 hetes km.

2009. máj. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is teljesen ugyanezt érzem. Pont tegnap volt belőle egy kisebb durci, mikor mentünk babakocsit nézegetni össze-vissza. Látom azt a sok csinos vékony lányt az utcán és arra gondolok, biztos elege van belőlem a páromnak, hogy ekkora vagyok (35 hetes és 13 kilót híztam), bár mindenki azt mondja, hátulról nem is látszik, hogy terhes vagyok. Valóban megnéznek a pasik a mai napig az utcán, tegnap is megjegyezte a férjem, persze akkor közelebb húzódott hozzám és ölelgetett, ami mostanában sajnos ritka...

Nekem sajnos nagyon szűkösek az anyagi kereteim, így ki van zárva hogy fodrászhoz, kozmetikushoz menjek, vagy vegyek magamnak ruhákat... ez is bosszantó.

A férjem mindig megnyugtat hogy nagyon is csinos kismama vagyok, de Én akkor is aggódom, hogy csak nem meri megmondani, hogy nem nagyon kíván így... Ez biztos az Én önbizalom hiányom. De hamarosan vége ennek az állapotnak és ismét lehetek a régi:-) Feltéve ha az leszek. Majd meglátjuk...


Üdv!

2009. máj. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, azért van a szemük, hagy nézze.Minden férfi nézi a csinos nőket.Te nem nézel meg egy jóképű pasit?Én most is megjegyzem, így 27 hetesen is, hogy ha jóképű.A férjem műhelye pl. tele van meztelennős poszterekkel.

Akkor te még nem is nagyon híztál, szerencsés vagy.

Szerintem légy büszke magadra, tudod mennyien szertnének a helyedben lenni, akár 25 kiló többlettel is.......Én már csak tudom.Most a baba az első.Majd szülés után leadod, feltéve ha lesz egyáltalán mit, majd akkor újra öltözhetsz csinosan.

2009. máj. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyet értek az első válaszolóval! Egy szép kismamit nagyon is megnéznek! Ilyenkor a mell sokkal nagyobb és valóban ott ragadnak le a férfiak :) És szokták mondani hogy minden kismama megszépül, kivirul.

Igaz én még csak 21 hetes vagyok, de néha én is kibukok hogy mekkora leszek. Persze büszke vagyok a növekvő pocimara.

Múltkor én is tartottam wellness napot, kozmetikusnál is és fodrásznál is voltam. És nagyon jó érzés volt utána :)


Nagyon boldog babavárást és majd könnyű szülést kívánok!

2009. máj. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen, sajnos én sem nagyon tehetem meg, hogy új ruhákat vegyek magamnak. Bár az összes tavalyi nyári ruhám rám jön:-)

Szerintem csak túlreagálom a dolgokat, mert nincs elég önbizalmam. Csak rosszul esik, hogy megnézi a nőket, és erről nem tehetek. Engem zavar és kész.

2009. máj. 29. 10:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia.. minden valóban igaz, amit előttem szóltak, mégis néha én is érzem azt amit te. Nekünk finoman szólva változott a szexuális életünk: nem kívánom a szexet, ha mégis előfordulna, ő meg fél elengedni magát, nehogy gond legyen. Azelőtt elég vehemensek voltunk. Nagyon édes, nem hozza fel, próbálom más eszközökkel segíteni a dolgot, ahogyan tudom, de azért ez egy komoly hiányosság most. Tudom, hogy őrülten tetszem neki, hogy hűséges, de "féltékeny vagyok" kicsit az azelőtti önmagamra. Viszont röpke 4 és fél hónap és kezdhetünk visszaszokni majd, ez vigasztal.
2009. máj. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!