Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetesen hányinger normális?

33 hetesen hányinger normális?

Figyelt kérdés
Volt valakinek így tegnap is ma is hányingerem van és megint zavarnak a szagok.
2009. szept. 19. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Épp most panaszkodom a férjemnek, hogy úgy érzem magam, mint a legelején. Érzékeny vagyok, mindenen elsírom magam, ma már kétszer hánytam, és egész nap csak lézengek, olyan fáradt vagyok, hogy semmihez sincs kedvem. Kitartást neked is! Nemsokára már nagyon jó lesz, ha a karjainkban tarthatjuk a Drágáinkat. 36hetes km
2009. szept. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele a 33. héten, nekem már pár hete van, nem minden nap, de elég gyakran, szerintem ennek az az oka, hogy szűkül a gyomor térfogata. amíg ténylegesen nem hánysz, addig nincs gond, és emlékeim szerint az előző terhességnél ez is elmúlt pár hét után, remélem most is így lesz mindannyiuknál.
2009. szept. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a szagundar ugyan nem jött vissza, de néha nekem is hányingerem van, néha émelygek. Állandóan fáradt vagyok, már menni is nehezemre esik. Remélem hamarosan kibújik a picúr és elmúlik minden.

37 hetes km

2009. szept. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat,remélem hányni nem fogok.

Boldog babavárást mindenkinek és könnyű szülést.

2009. szept. 19. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!