Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem lesz baj? Hétvégén...

Ugye nem lesz baj? Hétvégén töltöm a 10. hetet, a hányinger kezd megszűnni, ez normális?

Figyelt kérdés
Előző terhességemet brutálisan végighánytam. Volt így valaki?
2011. szept. 15. 06:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia én hétfő töltöttem a 9 hetet de nekem is kezd elmulni ugyhogy ne aggódj örülj neki.

Egyépként te milyen terhesvitamint szedsz?

2011. szept. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elevitet szedem és B vitamin komplexet. A B6 vitamint napi 3x2-ben előírta a dokim.
2011. szept. 15. 06:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Normális, ne aggódj, elsővel én 12.hétig hányingerrel küzdöttem igaz csak kétszer hánytam, most viszont a másodikkal 14.hétben járok és még egyszer sem hánytam és hányingerem sem volt, csak szagundorom.
2011. szept. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én csak 4-5 hetes terhes lehetek,de multhéten végig szörnyű hányingerem volt,most meg alig van....ez normális?

de a mellfeszülés még mindig megvan...

2011. szept. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Nekem kb. a 8.héttől kezdődött a hányinger,étvágytalanság a 10.hétig fogytam is,de hálistennek hányni egyszer sem hánytam.Most vagyok 12hetes és olyan mintha visszajöttek volna a tünetek!

Minden jót Boldog babavárást:)

2011. szept. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!