Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy tudnák rásegíteni, hogy...

Hogy tudnák rásegíteni, hogy repedjen meg a burok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 29. 21:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha megreped a burok fájás nélkül, akkor a pokolnál is rosszabb lesz neked, mert nem lesznek fájásaid, és több napos szülésre számíthatsz!
2013. márc. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Akkor jársz a legjobban, ha a burok magától reped meg (nem is a doki repeszti!!!) méghozzá a kitolási szak kezdetén. Ugyanis a kizúduló magzatvíz nagyon sokat segít a kitolásban neked és könnyebb a babának is.
2013. márc. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

semmit ha nem muszáj. én 10 napot hordtam túl 160as vérnyomásom volt és annyi víz volt a lábamba hogy a 40es lábamra reggel ráhúztam nagy nehezen a cipőt és a bába veszekedett velem a szülőszobán hogy cipővel nem fekszünk az ágyon... Én meg mondtam hogy levenni sem fogom mert nincs az az isten hogy én ezt ma még akkor felvegyem...


Tudjuk sokan milyen nehéz és mindennek mondható a vége de nem édes tehernek... Kitartás, ha mész nst-re lépcsőzz előtte 1 órát (bár ezért megvetnek majd sokan) de ott a kórházban nehogy otthon! fel és le az emeletek között... ha rá bírod venni a babát hogy kijöjjön úgy akkor kijön... Ha nem akkor kézen állva és seggen csúszva is közlekedhetsz akkor is bent marad...

Képzeld el milyen volt végignézni a 8. túlhordós napomon a kórházban hogy előtte már 2 napja bent feküdtem és fel le rohangáltunk kismamákkal a lépcsőn és mindenki megszűlt csak az én Fiam tojta le a nagyvilágot... Liftezhettünk lépcsőzhettünk, szexeltünk a kórház parkólóban (nem finomkodva és óvatosan, hogy nehogy meginduljon...) semmi nem használt...


Kaptam egy labdát (ballont) amit feltettek a méhszájhoz megtöltötték vízzel és úgy nyitották ki 2 ujjnyira a méhszájat. az elkövetkezendő 13 órában meg nemhogy nyílt volna, ugyanakkora maradt pedig már könyékkel is tágított mindenki aki arra járt... semmit nem használt... az én fiam békés szívveréssel pihengetett odabent. míg meg nem kaptuk az oxitocint aztán a sürgösségi császárt mikor a szíve kezdte feladni

2013. márc. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ezzel ne szórakozz! Ha a gyerek még nincsen beékelődve, akkor a hirtelen kizúduló víz előresodorhatja a köldökzsinórt, ami rövid úton végzetes a babád számára.


Amúgy kitartás! Tudom, milyen várakozni, mindkét gyerekemet túlhortam 10 nappal.

2013. márc. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!