Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek aggódnom kellene?...

Szerintetek aggódnom kellene? Tegnap voltam orvosnál, és ez van a leleten: Ut. Fund. PX/4, rögzült koponya, álló burok. Jó szívhangok, C:2000. A lepény II. fokban érett.

Figyelt kérdés
Ezek miatt is aggódom, de nem tudom, mi az a rögzült koponya, meg a PX/4. Esetleg lehet köze ahhoz, hogy azt írta a papíromra, hogy átlagosnál kevesebb magzatvíz? És az mi miatt lehet? Pénteken vizsgálnak ki, de szerintetek benn tarthatnak?

2013. febr. 12. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
hány hetes vagy? mert ha 38 akkor semmi probléma egyzser több máskor pont átlagos magzatviz van semmi probléma ezzel
2013. febr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
33 hetes vagyok. És csak az aggaszt, hogy a dokim egyből beutalt kórházi uh-ra. Benn is tarthatnak akár?
2013. febr. 12. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:

barátnömet beutalta egy hétig bent volt de mondom a magzatviz mennyisége 3 óránként cserőlédik illetve lehet adott pillanatba sok van aztan meg kevesebb

orvos függö

2013. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is ilyenre tippelek, de jobb félni mint megijedni. Csak nem akarom, hogy bármi baj legyen. Első baba, és eddig minden oké volt...
2013. febr. 12. 16:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!