Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hosszabb útra mehetek vonattal...

Hosszabb útra mehetek vonattal, busszal 17 hetesen?

Figyelt kérdés
2008. jún. 11. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom neked mi a hosszu, de en 26 hetes vagyok es meg vonatozok bp-balaton tavon. Es semmi gondom :) Vonat jobb mert tudsz jarni egyet!
2008. jún. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
160 km, ebből 130 vonattal, 30 busszal.
2008. jún. 11. 15:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak az a lenyeg, h kenyelmesen erezd magad, ha ki tudsz nyujtozni akkor semmi gond!
2008. jún. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19 hetes terhes vagyok, és szinte hetente járok Szeged és Fehérvár közt (Pesten keresztül) vonattal. Nem csak a séta miatt, de ha úgy adódik, pisilni is el tudok menni. Szerintem bevállalható, amit írsz, csak föl kell készülni mindennel.
2008. jún. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! En 20 hetes voltam, amikor hazalatogattunk Angliabol kocsival! Ez ketszer 24 oras ut volt! Nagyon faradt voltam, de semmi gond nem volt!
2008. jún. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!