Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam orvosnál és azt...

Tegnap voltam orvosnál és azt mondta gyanús hogy kisfiam lesz. Van még esély esetleg a kislányra?

Figyelt kérdés
Éreztem, hogy fiú lesz, de én mégis annyira de annyira kislányt szerettem volna és most teljesen le vagyok törve. Tudom, hogy a legfontosabb az egészség, segítsetek hogy lehet ezt "feldolgozni"?
2008. jún. 11. 08:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2008. jún. 11. 14:29
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Hagyjátok már ezt a szegény lányt! Nyilván nem ez a legnagyobb problémája, hogy fia lesz és nem lánya, csak kíváncsi volt, hogy mások ezt hogyan élik meg. Nem kell egyből azzal jönni, hogy mások meg elvetélnek...
2008. jún. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is mindig kislányt akartam. Aztán amikor terhes lettem, ugye el kellett kezdenem edzeni magam arra, hogy van némi esély hogy ez a baba fiú legyen. Hát, annyira megbarátkoztam a gondolattal, hogy még most, 4 héttel azután is hogy megmondták hogy kislány, kicsit mintha elégedetlen lennék. Imádom, borzasztóan örülök neki, de valamiért még mindig néha eszembe jut - szinte reménykedve, hogy talán mégis fiú... fura ez...

2008. jún. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom mennyire vigasztal,nekem 3 hete meghalt akisfiam,32 hetes voltam ma kiderült egészséges lett volna, nem tudni mi történhetett. Ezt nem lehet feldolgozni, úgy érzem bele őrülök a hiányába. szóval örülj annak ami van!!!Ezt az érzést a legnagyobb ellenségemnek sem kívánom.

Jó egészséget.

2008. jún. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!