Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam orvosnál és azt...

Tegnap voltam orvosnál és azt mondta gyanús hogy kisfiam lesz. Van még esély esetleg a kislányra?

Figyelt kérdés
Éreztem, hogy fiú lesz, de én mégis annyira de annyira kislányt szerettem volna és most teljesen le vagyok törve. Tudom, hogy a legfontosabb az egészség, segítsetek hogy lehet ezt "feldolgozni"?
2008. jún. 11. 08:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2008. jún. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Ha bebizonyosodik, hogy fiú lesz, akkor elkezditek magatokat beleélni, nézegetitek a fiús cuccokat...pár hét elteltével nem is fogtok emlékezni, hogy lányt akartatok. Képzeld azt, hogy lesz egy új szerelmed, és állandóan puszilkodtok majd. Nálunk ugyanez van: apa és a kis hercegnője, akik fülig szerelmesek egymásba.
2008. jún. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél letörve!!!

Adj hálát az égnek, hogy kismama vagy, lesz egy csodaszép gyermeked akit szerethetsz, akit babusgathatsz, hisz tudod mily sokan vágynak egy gyermekre, mily sokan vannak akik folyamatosan elveszítik babáikat, és akiknek örökbe kell fogadniuk. Kissé nonszensz, hogy míg az szeretnéd "feldolgozni" hogy fiad lesz, más azzal küzd, hogy hogy "dolgozza fel" hogy soha nem lehet gyereke.

2008. jún. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig lányt szerettem volna.El sem tudtam képzelni,hogy fiam legyen.18hetesen kierült,hogy fiú.Akkor már sejtettem egy ideje,pedig csak lányneveket nézegettünk szinte.Hamar elfogadtm és már el sem tudnám képzelni,hogy lány legyen.Nekem már az lenne a csalódás ha egy kislány bújna ki egy hét múlva.:)Megszüljük a pasit,akit egész életünkön át szeretni fogunk minden hibájával.Akkor is ha csalódunk benne.Ez csak a fiunkra igaz,mert ki tudja 10 év múlva a párunk milyen érzést vált majd ki belőlünk?!Ő lesz az a pasi,akit imádni fogunk mindig,amíg csak élünk.:)
2008. jún. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha első gyerek, akkor tök mindegy, hogy milyen nemü.

És az orvos még csak gyanakszik, tehát még nem biztos!

Nekem 3 fiam van,két "szélsőnél" fiút szerettünk volna a középsőnél pedig lányt. Ő a legédesebb gyerek a világon...

Mellesleg a középkorban királynékat fejeztek le, mert "nem tudtak" fiút szülni. ( Rossz megjegyzés volt, elnézést kérek a lányos anyukáktól!)

2008. jún. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem az a dolog,amit fel kell dolgozni.

Miért nem örülsz az egszséges babádnak,ahelyett,hogy ilyeneket írsz. A baba is érzi,hogy csalódott vagy miatta,pedig Ő nem tehet semmiről.

Képzeld el azt,akinek nem lehet babája soha és aztán sírjon a szád.

38 hetes kismami

2008. jún. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretnék kisfiút, elvileg nekem ma derül ki, hogy mi lesz. Ettől függetlenül, ha lány lesz, akkor is nagyon fogok örülni. Pár nap, vagy pár hét, és örülni fogsz a kisfiúnak is!!!! Hidd el, az a lényeg, hogy meglegyen keze-lába-stb. Vigyázz magadra!!
2008. jún. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
nem értem mit kell azon feldolgozni, hogy lesz egy egészséges gyereked... feldolgozni azt nehéz és kell, ha valaki elvetélt vagy soha nem lehet gyereke... nem ezt! Meg sem érdemled azt a kis babát, ha így állsz hozzá!
2008. jún. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
És amúgy egészséges? Gondolom igen, és ne haragudj, de egyedül ezzel kellene foglalkoznod. Én azért imádkozom, hogy egészséges legyen, nem azért, hogy lány vagy fiú legyen! Én már vesztettem el babát, na azt fel kellett dolgozni! Első babánál olyan mindegy, fiú, vagy lány! De szerintem a másodiknál, harmadiknál is!
2008. jún. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az első beszúrás kérdését én tettem fel kb. 2 hete. Így utólag nagyon rossz volt a kérdésem elolvasni, igaz, én akkor is szégyelltem magam az érzéseim miatt. Egy a lényeg: most már csak az számít, hogy szépen fejlődjön és egészséges legyen a kisbaba! Én amikor kiderült és csalódott voltam, felhívtam anyukámat és nagyon sokat beszélgettünk. Aztán minden nap rengeteget bszéltem a kisbabához és bocsánatot kértem tőle, amiért ilyen negatív voltam vele szemben pár napig. Simizem a hasam és "szeretgetem". Nagyokat rúg és ez csodálatos, most már annyira szeretem, mint amikor még nem tudtam a nemét. Pár nap, és Te is így fogsz érezni, majd meglátod!!! Sok boldogságot!
2008. jún. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!