Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
7 napot kesett a menstruaciom mikor megjott gorcsos eros bo verzes, teszt negativ de viszont allandoan bufizek es olyan erzesem van mintha egy lufi lennek. fel vagyok fujodva. ez lehet sima felfuvodas is?? erzekeny vagyok a hasamra, hamar elrontom illetve savammal volt mindig problemam. ma tesztelek meg egyet. nem akarok babat !!!!

2013. márc. 25. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, ez minden csak nem a terhesség jele.
2013. márc. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hanyingerem nemvolt, meg etvagyam se nott, viszont szekletemmel gondok voltak mindig, miota bulimias vagyok... sajnos ezt is felkell szamolni :( orvosi segitseg mar van megszeretnek gyogyulni.. egy baba csak tetozne..
2013. márc. 25. 17:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne félj, a menstruáció és a negatív teszt egyértelműen igazolja, hogy nem vagy terhes.
2013. márc. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vérzés és negatív teszt mellett nem valószínű!
2013. márc. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!