Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 hete fájnak a melleim!...

R. Gréta88 kérdése:

2 hete fájnak a melleim! Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Már 2 héttel a menstruáció előtt izomláz szerűen fájtak a melleim tegnap kellett volna megjönnie. a mellfájdalmam megmaradt de a hasam nem görcsöl a reggeli hőm 36,8. Szerintetek?
2013. márc. 13. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
MIÉRT NEM TESZTELSZ????
2013. márc. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2 héttel a menstruáció előtt eshetsz egyáltalán teherbe. Tesztelj. ha úgy gondolod, hogy lehet
2013. márc. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Elhiszem, hogy fáj a melled, de 2 héttel ezelőtt még nem ágyazódott be, sőt, kb. akkor termékenyülhetett csak meg a petesejt, kizárt, hogy akkor várandósság miatt fájt volna a melled. De ha nem jött még meg, késik, és a hőd az átlagodnál magasabb, akkor lehetsz várandós. A mellfájdalommal nem hoznám összefüggésbe.
2013. márc. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Még várok egy pár napot mert félek, hogy megint csalódok. Nem tudom hogy alapozhatok e egyáltalán a mellfájdalomra de sose szokott ilyen hamar fájni meg ennyire. És nem érzem a mensi előtti hasgörcsöt csak a derekam fáj.
2013. márc. 13. 09:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért találták ki a tesztet, hogy ha bizonytalanok vagyunk használjuk és nem az okosakat kérdezgessük akik bunkozni fognak velünk.
2013. márc. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom csak kíváncsi voltam a véleményetekre és annyiszor estem már pofára. Ha holnap se jön meg veszek tesztet.
2013. márc. 13. 09:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Mint mondtuk. 14 nappal a várt előtt eshetsz teherbe. Amíg nem ágyazódik be, tünetet nem nagyon produkálsz. És aki nagyon szeretné sokszor annyira bele lovalja magát, hogy minden ok nélkül produkál tüneteket (akár még a havi is késhet) De ennyi tünetre nem lehet alapozni. Főleg látatlanban. Tesztelj, ennyi.
2013. márc. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a válaszokat.
2013. márc. 13. 09:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyrészt lehet korai peteérésed, nem feltétlen a ciklus közepén vagyis pontosan a 14. napon esel teherbe. Én nem mondhatom neked biztosra ennyiből, hogy terhes vagy, de nagyon is megértem, sőt átéltem a helyzetedet. Mi 1,5 évig próbálkoztunk mire összejött a baba, és nagyon sok negatív teszten estem át, mielőtt az az egy pozitív lett.Az valóban igaz, hogy ha valaki agyon szeretné, tényleg tudja akaratlanul is produkálni a tüneteket, nekem is volt ilyen az elején. Sokszor volt, hogy pár napot késett, feszült a mellem,de nekem az mindig is feszült a menzi előtti kb. 1 héttel. A pozitív teszt előtt sem volt több gyanús jelem, mint előtte, csak az az egy, hogy hamarabb kezdett feszülni a mellem a megszokottnál, és sokkal intenzívebben. Akár hiszik egyesek, akár nem bizony a nemvárt előtt 2 héttel már feszült, és egyre erősebben. A tesztet is úgy csináltam meg, hogy oda se néztem, szinte biztosra vettem, hogy megint vaklárma, de azért úgy voltam vele megcsinálom. Azt hittem majd kiugrok a bőrömből, amikor megláttam az eredményt!! Szóval szerintem ezek alapján igen is lehet, hogy baba van a dologban, mert nekem szinte ugyan ez volt, de persze más is lehet. A teszt a tuti!

Sok sikert neked/nektek a babához!


31hkm

2013. márc. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes.
2013. márc. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!