Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek terhesen el lehet...

Szerintetek terhesen el lehet menni éretségizzni? 5 hetes vagyok és most akarok beiratkozni mert még év eleje van.

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 13:01
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi 25 hetes
2009. szept. 17. 13:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Akkor olyan december körülre várod a babát? Ez az a két éves suli lenne, aminek a végén lehet tenni érettségit? Az érettségi májusban van, addigra már nem leszel terhes. Szerintem el lehet menni, de azért az iskola titkárságán kérdezz rá hogy mi van ilyen esetben. Pl lehetsz-e magántanuló, mennyit lehet hiányozni, stb. Ja, és meg tudod-e oldani a gyermekfelügyeletet amíg majd suliba leszel.
2009. szept. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 8-12 hetes voltam mikor az első szakmai vizsgámat tettem,most szeptember végétől kezdem a következő sulit,januárban születik a babám,a sulinak viszont csak októberben lesz vége.Addig majd a család besegít.Szerntem most még mindenképpen érdemes,később egyre nehezebb.
2009. szept. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok és megtudom oldani hogy vigyázzanak a babára. December 27 re vagyok kiirva
2009. szept. 17. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!