Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bölcsődébe jelentkezés hogy...

Bölcsődébe jelentkezés hogy zajlik, mit kell vinnem? Szeptembertől menne, szeretnék előre beiratkozni, bár hivatalosan csak tavasszal lehet.

Figyelt kérdés
Csak sétáljak be valamelyik nap,hogy "csókolom, szeretném előre beíratni a gyerkőcöt"? Mit kell vinnem, milyen papírokat? Csak jövő nyáron megyek vissza dolgozni.
2010. szept. 23. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha te otthon maradsz és nem dolgozol én úgy tudom, hogy nem veszik be. Így is kevés a hely, és azokat részesítik előnyben, akiknek a szülei dolgoznak. Persze, amúgy menj be, és kérdezd meg.
2010. szept. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia.Igen én bementem,elmondtam miért jöttem és elküldtek az igazgatónőhőz.Ott kaptam egy jelentkezési lapot,amit kitöltve visszakellett vinni.Azon fel kell tüntetni,mikortól kéred a bölcsödei ellátást.Levélben értesítettek a felvételről és bekellett menni egy megbeszélésre.Kérni kellett a mák-tól családi pótlék igazoló papírt és ha gyermek kezdi a bölcsödét,vinni kell munkáltatóit.
2010. szept. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem kértek lakcímkártyát, születési anyakönyvi kivonatot. De már 2 évre előre tele van, mi megkaptuk a levelet, hogy csak egy év múlva vették volna fel. Ami röhej, mert akkor meg már mehet oviba.
2010. szept. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: írtam, hogy én nyártól mennék dolgozni, ezért szeretném a gyereket szeptembertől bölcsibe járatni!!

Tehát csak bemegyek, elmondom mit szeretnék és ők majd mondják. Nem mérgesek ha csak úgy bemegy az ember?

2010. szept. 24. 08:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is bemnetem, semmi gond nem volt. Kitöltöttek egy papírt, tajszámot kértek, neve, szül. ideje, anya neve, apa neve, foglalkozása és kész.
2010. szept. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Mi is csak márciusba megyünk
2010. szept. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az probléma lehet hogy párom még nincs bejelentve a kerületbe? Vagy először jelentsük be, legyen meg a lakcímkártya módosítás és csak utána menjek a bölcsibe?
2010. szept. 24. 10:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is csakúgy bementem érdeklődni, és nagyon kedvesek voltak. Elmondták náluk hogy zajlanak a dolgok. Nekem csak párom és a lányom van ide bejelentve, de én nem. Ezt nem is mondtam nekik, de csak a gyerek lakcím kártyáját kérték el.
2010. szept. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!