Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-7 hetes terhes vagyok, ma...

6-7 hetes terhes vagyok, ma sajnos elestem egy kicsit. Megpróbáltam tompítani az esést és térdre estem. Ettől lehet valami baja a babának?

Figyelt kérdés
2007. szept. 13. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én négy hetesen estem el ráadásul pont a hasamra! Szerencsére nem lett semmi ba :) Ne izgulj ha baj lenne már akkor lett volna mikor elestél..! Szóval ne félj minden rendben van:) Sok sikert a babádhoz:) Egy 12 hetes kismama:)
2007. szept. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
SZERINTEM IS BIZTOS VÉREZTÉL VOLNA VAGY VALAMI JELE LETT VOLNA HA BAJ VAN
2007. szept. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem valószínű!

A babát jól védi a magzatburok. Főleg amíg ilyen pici!

2007. szept. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kisbaba nagyszerű védelmet kap Tőled az anyaméh ölelésében, az esést számára tompította a magzatvíz. Tehát ne aggódj, ettől biztosan nem lehetett semmi baja (maximum a térdednek). Azért vigyázz magatokra
2007. szept. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!