Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétfőn voltam magzatvízvételen...

Hétfőn voltam magzatvízvételen, azóta nem érzem a babám mozgását. Már mindent megpróbáltam, ettem csokit, stb. Bár eddig még csak kicsit éreztem, de rendszeresen. Történhetett valami baj? Fizikailag jól vagyok, lelkileg kevésbé.

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 10:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kicsi az esélye, hogy bármi baj történt, hisz gondolom, végig uh mellett csinálták a mintavételt. Én a helyedben nem gyötrődnék, inkább felhívnám az orvosomat, nézzen meg vagy kérnék egy uh-t.. Remélem minden rendben van és csak pihen a babád.
2010. okt. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Lehet az is a baj, hogy fekszek a magzatvízvétel miatt.
2010. okt. 6. 10:38
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egyet értek az előttem szólóval. Hívd fel az orvosod!! Én mindig hívtam, ha valami nem stimmelt (veszélyeztetett voltam)...aztán megnyugtatott, és már miden megint szép volt és jó. Nem tesz jót a picúrodnak, ha idegeskedsz!
2010. okt. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Bevallom őszintén, nincs kit felhívnom, mert nincs orvosom.

Valami praktika arra, hogy mozogjon a baba?

2010. okt. 6. 10:45
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
hány hetes vagy? 20. hétig semmiért se aggódj. utána kezd rendszeressé válni a mozgása. persze gondolom ijesztő, hogy pont a beavatkozás után van ez, de szerintem csak véletlen egybeesés
2010. okt. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a pepsitol nagyon beporog ma meg a csipsztol(hagymás-tejfeles). Probálj ki valamilyen fuszeres kaját. Nekem is van olyan, hogy napokig alig érzem a babát, biztosan nincs semmi gond.


27 hkm

2010. okt. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A védőnőd meg tudja hallgatni a szívhangot. Bár az nem UH, de lehet, hogy az is megnyugtatna. Hívd őt!
2010. okt. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

18 hetes vagyok.

Köszönöm a válaszokat, a védőnőt megérdezem, mert az rendes. Csak az a baj, hogy neki nincs szívhang hallgatója.

2010. okt. 6. 10:57
 9/16 anonim ***** válasza:
az én védőnőm meg azt mondta, hogy 20. hét előtt nem is használja a hallgatót, mert addig nem lehet hallani rajta semmit. persze biztos vannak érzékenyebb gépek is.
2010. okt. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia!Amikor nekem csinálták a magzatvízvételt /6 hete/én is nagyon aggódtam,mert nem éreztem a babámat.De hamar rájöttem,hogy semmi baj és csak egyszerűen ilyen napja volt.

Ne aggódj,biztosan semmi baj nincs.Most az a legfontosabb,hogy nyugodtan feküdj tovább.

Minden jót!

24hkm

2010. okt. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!