Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétfőn voltam magzatvízvételen...

Hétfőn voltam magzatvízvételen, azóta nem érzem a babám mozgását. Már mindent megpróbáltam, ettem csokit, stb. Bár eddig még csak kicsit éreztem, de rendszeresen. Történhetett valami baj? Fizikailag jól vagyok, lelkileg kevésbé.

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 10:29
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a biztató szavakat. Remélem kedves utolsó rendben volt az eredményed.
2010. okt. 6. 11:41
 12/16 anonim ***** válasza:
Igen,egészséges kisfiú :)Hidd el én is aggódtam,mert az afp-m nagyon-nagyon rossz volt.
2010. okt. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg nem lesz semmi baj. Nálam is igy volt. Mivel már éreztem a mozgásokat bár még csak ilyenkor enyhék, én is úgy voltam vele hogy pár napig nem éreztem. De igy volt az is aki velem feküdt egy szobán. A másik meg még eleve nem is érzett mozgásokat. Ilyenkor még amúgy is nem érzed folyamatosan. Pár hét és meglátod mit leművel a hasadban.

Szoritok hogy rendben legyél! Meg az eredményed is!

:-)

3 gyerkőcös anyuci

2010. okt. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, biztos nincs baj, nyilván a babó is "megszeppent" egy kicsit, és a mozgások sem olyan erősek még ilyenkor. Viszont az ágynyugalmat mindenképp tartsd be még 1-2 napig, a felesleges megerőltetéssel inkább árthatsz!
2010. okt. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Mindent megteszek, ami rajtam múlik. Nagyon nehéz lesz ez a 4 hét, mire megjön az eredmény, mert nov. 4.-én kell visszamennem.

mindenkinek jó egészséget kívánok!

2010. okt. 6. 15:35
 16/16 anonim ***** válasza:

2 hete én is igy jártam!Aznap semmi!Másnap 2x is de csak 1 kicsit.Utána 5-6 napig semmi!

ajd a frász vert ki!Irány sztk-s orvos táppénz miatt.Aztán megemlitettem neki,hogy mi a gondom.Szivhangot megnézte és mindek ok!!!Szerintem őket is megviseli ez az egész!Ne idegeskedj!!!!Kicsi még ,nem érezheted minden mozdulatát!!!

2010. okt. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!