Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétfőn voltam magzatvízvételen...

Hétfőn voltam magzatvízvételen a debreceni klinikán. Ha valami baj lenne szóltak volna már, vagy akkor is megvárják a három hetet? Meg kellett adni a telefonszámom.

Figyelt kérdés
Vetélés fordulhat még most elő?
2008. szept. 13. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Minimum 2 hét,mire megvan az eredmény,de ne izgulj,nem lesz semmi baj.Úgy gondolom az első 24 óra a kritikus,Te már azon túl vagy,megnyugodhatsz.További szép babavárást.
2008. szept. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Azért vigyázz magadra ne emelj és amennyit csak lehet pihenj! Úgy tudom két hétig van rizikó.

2008. szept. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hs valami probléma van akkor az elkövetkezendő 2 hétben értesítenek telefonon vagy táviratoznak, ennyi idő kell az eredményhez,mert pár napig valami tápoldatba teszik a magzatvizet és utánna tudják csak megvizsgálni.(azért mondják hogy tenyésztik).

Neked viszont 2 hétig nagyon kímélő életmódot kell élned, semmi emelés, megerőltető házimunka,no szex,sok-sok pihenés és magne B6 a görcsölés és a keményedés megelőzésére.Én másfél hete estem át a beavatkozáson azért tudok ennyit róla ha kérdésed van még nyugodtan irj privit!

2008. szept. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!