Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyméretű kismama nadrág...

Nagyméretű kismama nadrág (52-56-os) valakinek?

Figyelt kérdés
Már rengeteg hirdetést átnéztem, keresgéltem. Nem szeretnék súlyos ezreket, ne adj isten 10ezreket költeni rá, de szükségem lenne pár darabra. A nagyméretű üzletek írtó árakat diktálnak. Minden ötlet érdekel.
2013. márc. 20. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kínaiba vettem anno a nadrágomat, XL-es, nem tudom, hogy ez átváltva mekkora, de akkor olyan 3-4eft körül volt... Egyszerűbb bejárni az ilyen helyeket, piac, kínaik stb, mint a hirdetéseket böngészni, ha mázlid van jót kifogsz olcsón :D
2013. márc. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért az xl messze van az 50-52 mérettől!

Én 46-ost hordok, de ezt is nagyon nehéz találni!

www.bonprix.hu


Itt 6000 Ft +- egy nadrág, de rám aki 46 hord, innét a 42-es kell!!!


Ha veszel egy sima nadrágot, 2500-ért alakítja át a varrónő, akkor egy 3000 ft-os nadrág már 5500, és azért másabb az eredeti kismama nadrág!


Sajnos nem olcsó, erre készülni kell, hogy 6-7 ezer egy kismama nadrág, de a baba ruha sem olcsóbb, és azt is kinövi a gyerek 3 havonta...

2013. márc. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Régi nadrágjaidat alakítasd át varrónővel 2500 ft volt nekem is db ja, ugyan olyan lesz mint egy kismama nadrág és sokkal jobban szeretem a sajátom mert számomra kényelmesebb strecs a kismama nadrágok drágák és nem olyan kényelmes farmer anyagból vannak, nekem is van egy 8000ft volt és nem szeretem . Vagy nézz körül aprodon, vaterán ott sok olcsó használt kismama nadrág van .
2013. márc. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!