Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tudni a kistarcsan dolgozo...

Mit tudni a kistarcsan dolgozo dr szabo lászlorol? Mennyi nála egy szülés?

Figyelt kérdés
2008. jún. 10. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én nála szültem anno az első gyermekemet / ha fogadott orvosnak szeretnéd akkor nyugodtan kérdezz rá mennyit kér/ és maximálisan meg voltam vele elégedve. Sajnos most nem lehet a fogadott orvosom, mert nem Tarcsán lakom, de ott kell szülnöm, így csak reménykedem, hogy ő lesz az ügyeletes akkor éppen.

39 hetes kismama

2008. jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ugyan nem ismerem személyesen, de csupa jót hallottam róla különböző ismerőseimtől. Azt nem tudom, van-e Kistarcsán terhesrendelése, mert eléggé lekorlátozták ezeket a dolgokat ott a kórházösszevonások óta. A magánrendelője Gödöllőn van azt tudom. Amúgy én általánosságban úgy vettem észre, hogy 50-80 között kérnek a környékbeli dokik a szülésért, de erre nyugodtan rá lehet kérdezni, az orvosok megszokták ezt a kérdést.

2008. jún. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Mi hozzá jártunk sokáig, de nem igazán javasolnám már őt! 7 hónap után sem tudta a feleségem nevét, igazán tájékoztatást sem kaptunk semmiről. Végig nagyon kellemetlenül éreztük magunkat, mikor hozzá kellett menni. A szüléssel kapcsolatban az első amit közölt, hogy 80.000 Ft.-ba fog kerülni.

Sokan írják, hogy maximálisan meg voltak vele elégedve. Persze, hogy meg vannak, mivel nem volt semmilyen komplikáció! Amúgy sem lett volna, feltételezhetően ez nem az ő érdeme, hanem a picié és a mamáé. Egy jó orvos akkor jó orvos, ha gond esetén is maximálisan meg tudja oldani a szituációt.

Amúgy még a hetedik hónapban sem akarta megmondani, hogy fiunk, vagy lányunk lesz - persze mi már más vizsgálatán, 3D-n már 18 hetesen tudtuk, hogy fiú lesz!

Szóval, ha kedvességre, korrekt hozzáállásra, megnyugvásra és támogatásra vágyik egy kismama akkor én nem javasolom!

2010. júl. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Netty73 válasza:
Előttem szólóhoz hasonlóan jártam, csak sajnos én a szülést is "végigcsináltam" nála. Nekem sem volt hajlandó megmondani a baba nemét, nem ismert meg, pedig rengetegszer voltam a magánrendelésén. Problémákkal nem foglalkozott. Volt, aminek én jártam utána helyette. Szülés megbeszélése abból állt, hogy közölte, mennyit kér. Szülésre majdnem be sem jött, hiába szóltak neki. Éjjel nem volt kedve felkelni. Ráadásul nekem jóval nagyobb összeget mondott a szülésre, mint a barátnőmnek. Egy kedves szava sem volt hozzánk. Szóval, ha ilyen orvost szeretnél, válaszd bátran!
2011. jan. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!