Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apás szülés Kistarcsán?

Apás szülés Kistarcsán?

Figyelt kérdés
Mi apás szülést tervezünk Kistarcsán. Apának nekünk kell megvenni a zöld védőruhát, vagy ott adnak? S mikor a megőrzőben vagyunk szülés után, ott együtt lehetünk mindhárman, vagy csak apával? S hogyan működik az apás szülés? Előre is köszönöm
2011. júl. 12. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:

2009ben szültem ott. Akkor adtak apának egy csoda zöld szerkót.(nekem is zöld egyen hálóinget),

Van egy közös "vajúdó", inkább klub helység, annyi, hogy van egy vizsgáló-szülőágy benne.

Amikor a szülőszobára kerülsz, akkor ott biztosan veled lehet a párod, szülés után nincs-nem volt külön megfigyelő, maradtál a szülőszobán. Nálunk elvitték a kicsit, megmutatták, puszi, fotók, és én örültem, hogy elájulhatok.

Apás szülésnél elvileg a párod segít amiben tud, szeretnéd, vagy nem. Kitolásnál pedig áll a fejednél, vagy kotnyeleskedik a lábadnál, köldökzsinórt vág....

2011. júl. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. Nem első szülésem, de még sohasem volt apásan. Meg 10 éve szültem ott utoljára, igy gondolom azóta sok minden változott. Az apuka nem hiszem hogy belekotnyeleskedve, nekem az is elég, ha a kezemet fogja, de azért mondtam neki vegyen be előtte nyugtatót. Ha adnak ruhát az jó, mert akor nem kell keresgetni, meg mire vennénk lehet már késő

38hkm

2011. júl. 12. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!