Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki szült Kistarcsán - milyene...

Aki szült Kistarcsán - milyenek az alapítványi szobák? Tényleg megéri befizetni? Mennyivel szülés elött kell lefoglalni? Vagy mi a módja ennek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy csekket kapsz, amin majd utólag befizetheted az összeget.

Lefoglalásról: van egy füzet,amibe beírnak (én mikor szülőszobát voltam látogatni kb 6,5 hósan, akkor írattam be magamat), de csak akkor kaphatsz helyet, ha épp van üres ágyuk bent, mikor te szülsz. Tehát a beíratás sem garantálja, hogy bekerülsz.

amúgy mindenképpen jobb az alapítványi szoba, mint a sima kórterem, mert azok 6 ágyasak, és elég nagy a nyüzsgés.

2009. szept. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én fel sem iratkoztam amikor bementem szülni az orfvosom oda rakatott egyből. jó volt mert csak 2 ágyas és saját zuhanyzó van a babáddal is jobban elfértek mint a 6 ágyasban van tv hütő meg ilyesmik
2009. szept. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 4. 08:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!