Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházi szülészetről...

Nyíregyházi szülészetről milyen tapasztalatok vannak? Babás szoba, alapítványi, maga az ott szülés, minden érdekel!

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mindkét babámat ott szültem és jókat tudok mondani a szülészetről.Igaz én nem babás szobában voltam,arról sajna nem tudok nyilatkozni,de nem érzem magam rossz anyának emiatt.Sajnos császárral szültem mindkét gyermekem,ezért sztem nem is tudtam volna egyedül gondoskodni róluk az első pillanattól fogva.Jó volt 1 picit pihenni legalább ott a kórházban.nekem fogadott orvosom volt,nagyon kedves volt.A szülésznők is aranyosak.Amúgy a nővérkék is nagyon kedvesek és segítőkészek,csak nem kell szégyellni ha valamit kérdezni akar az ember.A csecsemősöknél volt jobb és rosszabb ügyelet,de általában véve rájuk sem panaszkodnék.Csak annyi,hogy most a második babámnál nem nagyon mutatták meg a szoptatás mikéntjét ami nekem már nem volt gond,de a szobatársaim mind első babás anyukák voltak(köztük 2 16 éves)és nekik bizony meggyűlt a bajuk a porontyokkal.De amint látták a csecsemősök,hogy nem laknak jól a picik minden szoptatásnál bejöttek hozzájuk.
2010. aug. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alapítványi szobában voltam. Jó, mert egyedül vagy, nem kell alkalmazkodni senkihez. A látogatóid bejöhetnek. Saját wc és zuhanyzó. A baba lehet veled, de én éjszakára visszatoltam őket a csecsemősökhöz. A szülészetre egy rossz szavam sincs, a dokik és a szülésznők is aranyosak voltak (bár nekem fogadott volt). A csecsemős nővérek között van egy pár aki nagyon aranyos, de a többieket nem zártam a szívembe. Kérdezni lehet és kell is különben nem foglalkoznak veled. A szülőszobák jók, van egy és többágyas is. Összességében 7 pont a 10-ből.
2010. aug. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 3. variáció. Babás szobában voltam mind a kétszer. Harmadjára is ezt tervezem. Nekem nagyon bejött. Jó volt, hogy a kincsem végig ott volt mellettem. Éjszakára ki lehet vinni a csecsemősökhöz, hogy tudj pihenni.

És igen: Kérdezni kell!!! Szívesen segítenek.

2010. aug. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Második babámat szültem Nyíregyházán. Fogadott orvosom, és szülésznőm volt, egy pillanatra el nem mentek mellőlem (igaz hamar meg is lett a babám). Csak jót tudok mondani róluk.

Pici negatívum, hogy szülés után a szülőszobába nem akarták visszahozni a babámat. Én mindenképp szerettem volna minél hamarabb megszoptatni, (ez nagyon fontos a babának is, a tejtermelésnek is), így többször is kértem. 3-4-ik kérés után végül visszahozták, tudott pár percig szopizni.

Alapítványi szobában voltam, nagyon jó volt. A baba első éjjel nem volt velem, hogy a szülést ki tudjam pihenni, de utána végig ott volt. Nővérek aranyosak, a csecsemősök nagy része is. Bármi problémám volt, mindig segítettek.

Nagyon jó pl, hogy van szoptatási tanácsadó, aki ha első babás lettem volna nagyon sokat tud segíteni, így inkább csak jókat beszélgettünk.

2010. aug. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

friss az élmény, két hetes...császáros vagyok. szülésznőm,s fogadott dokim volt. sajna én viszont az egyik szinten lévő nővérekről csak rosszat tudok mondani! de ez csak egyedi eset, ám mások is azt tapasztalták hogy sokszor felületesek a növérek, és a kiemelt dokik pácienseit kezelik csak kiemelten!


de ez csak az én véleményem! ha legközelebb szülnék(ami abszolút nem valószinű), azt hiszem meggondolom hogy Debrecenbe menjek át.

2010. aug. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Off:

utolsónak: vicces, más meg Debrecenből jön ide! Kinek a pap, kinek a papné! :-))

Szomorú, de egy kis csoki, újság stb. csodákra képes a nővéreknél. Tisztelet a KIVÉTELnek!!

2010. aug. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!