Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet tudni a kistarcsán...

Mit lehet tudni a kistarcsán dolgozo dr szabo főorvosrol? Mennyire jo orvos hogyan foglalkozik a betegeivel? Mennyi nála egy szülés?

Figyelt kérdés
2008. júl. 31. 12:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Én hozzá járok, de kizárólag a magánrendelőjébe gödöllőre, egyszer voltam nála a kórházba a genetikai uh-on és mondtam hogy többet inkább nem megyek!:) Álandóan hívták, berohangáltak hozzá és feszült is volt. A magánrendelőjébe egyébként sokkal kedvesebb, 5000 Ft egy alkalom, a rákszűrés az 6000Ft. A szülés pedig ha jól tudom 60-70e Ft nála. Nekem rengeteg ismerősöm szült nála. Én jövőhéten megyek hozzá és akkor szeretném majd felfogadni őt a szülésre, akkor tudom majd meg egész pontosan mennyibe kerül, mert gondolom változtat az áron évente.

Szóval rövidre fogva szerintem egy kedves doki, de van aki nem szereti.

2008. júl. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!