Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetesen mehetek korházba...

13 hetesen mehetek korházba látogatoba?

Figyelt kérdés
aggodok.anyosomnak fél éve vágták le egyik lábát sulyos cukorbeteg.és ma elvitte a mentő mert a másik lábán is elkezdődőtt-sebes- nem gyogyul.nem eszik,le van fogyva,mindent kihány,holyagos a szája..és a cukra olyan magas hogy nem méri a gép.ő a mindenem,imádom és szeretnék mellette lenni,de attol is félek hogy ártok a babának.jobb itthon maradni?csak mert olyanokat momdd hogy itt a vég és hogy jobb lenne ha meghalna.már annyira rosszul érzem magam hogy azon gondlokozom nehogy baja legyen.be mehetek hozzá?
2008. jún. 10. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem bemehetsz,de azért kérdezd meg vagy a védőnőt,vagy a nőgyógyászod.

Sajnálom ami történt.Csak ne idegeskedj,mert az nem használ a pocaklakónak.

20 hetes kismami

2008. jún. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nagyon nehéz tanácsot adni,de véleményem szerint nyúgottan bemehetsz hozzá a kórházba.Probáld feldolgózni ezt az egészet tudom,hogy nagyon nehéz.Én is így jártam az édesanyámmal: ő agyérgörcsőt kapot terhes voltam nem ismert meg bennünket.Szörnyű érzés volt.Előszőr tisztázd le magaddal és a babáddal.
2008. jún. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem lesz baj, nyugodtan bemehetsz szerintem is, de arra figyelj, hogy akármihez nyúlsz, lehet mindenféle baci rajta - sajnos a kórházakban rengeteg fertőzést össze lehet szedni. Én úgy voltam benn nagyapámnál, hogy mikor hazajöttem mindig alaposan kezet mostam, vagy lezuhanyoztam és ruhát cseréltem.

Amire jobban vigyázz, hogy ne idegeskedj sokat, mert az valóban nem tesz jót a babának.

2008. jún. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!