Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Látogatóba mit szokás vinni...

Látogatóba mit szokás vinni az anyukának a kórházba?

Figyelt kérdés

Holnap megyek be a sógornőhöz de nem tom mit vigyek neki.Igaz én is szültem már 2 éve de már nem emlékszem.:))

Vettem neki egy kis nápolyit meg cappyt.


2011. máj. 3. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Rostosat ne vigyél, max szűrt almalevet, szénsav mentes ásványvizet.Gyümölcs: alma, narancs, csoki, baba újság, süti.
2011. máj. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én nagyevő vagyok, és megmondom őszintén az a kaja nekem nagyon kevés volt,amit ott adnak, és úgy örültem volna egy kis házi kosztnak.

A süti jó ötlet, ahogy az előző is írta, a nápolyi mellé.

A babának gondolom babalátogatáskor, már otthon viszel ajándékot.

Fel is hívhatod előtte, hogy mire van esetleg szüksége, mert én mindig apát ugrasztottam.(+hálóing,víz,...stb...)

2011. máj. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én mindenkitől 100%-os narancslevet meg ananászlevet kértem, mert ez mind2 tejszaporító!És mert imádom is őket!Egy kis nasi, keksz, joghurt, semmi már nem kellett!

De egyszerűbb lenne felhívni, mert lehet hogy épp fogyóban van valamilye, (pl betét, zsepi)vagy bármi más,és kapóra jön neki hogy bemész hozzá!

2011. máj. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sok sok sok innivalónak örültem, meg szőlőcukornak:)
2011. máj. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 kisnita ***** válasza:

Én a Mc Donald's-os premier csirke salátának örültem a legjobban :D

Rostosat ne vigyél neki mert hascsikarást okozhat a babának, szénsavasat se ugyan ezen okból. Puffasztó dolgokat se és túl fűszeres dolgokat se. Sokan szeretnek virágot vinni az anyukának, erről érdeklődni kell a kórházban, hogy milyet szabad bevinni mert sok olyan virág van amit nem engednek bevinni.

Üdítőből szűrtet vigyél, alma vagy szőlő. A sütik mehetnek. Esetleg egy kis csomag cukorka vagy drazsé.

Kérdezd meg, hogy mire lenne szüksége:)

2011. máj. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is rostosat ittam, örültem, ha azt hoztak nekem :)
2011. máj. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is örültem a rostosnak. A rágcsálnivalókat viszont küldtem haza, nem kellett. :-)
2011. máj. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeség és most nem állsz neki főzni, de nekem az esett a legjobban, amikor hozott valaki egy adag jó kis házi húslevest. (Egyébként már majdnem gyümölcsös standot nyithattam volna, narancsot kapásból mondták, hogy ne egyek, mert allergizálhatja a babát, banánt ne, mert ugye fogja a székletet és produkálni kellett volna valamit, körtét ne, mert puffaszt, az ismerősök meg csak hordták, hordták...) Akkor már a gyümölcslé jobb, inni úgyis sokat kell.
2011. máj. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is örültem a rostos italoknak (100%-os multivitamin, ananászlé), és a szénsavmentes víznek.

A házi koszt is jó ötlet, bár nekem a kórházival sem volt bajom, pedig finnyás vagyok. :) Anyukámék minden nap hoztak valamit.

Tejserkentő tea

Rágcsálnivaló, gyümölcs helyett inkább a gyümölcslé.

Ami sokszor kellhet: zsebkendő, wc-papír, betét.

2011. máj. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én a legjobban Mc Donald's-os fagyinak örültem. Legszívesebben minden napra kértem volna.

Nálunk a rostos üdítőket javasolták a bélmozgatás miatt.

2011. máj. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!