Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes vagyok, és a fogaim...

6 hetes vagyok, és a fogaim rendbetétele sajnos mostanra maradt. Kérhetek érzéstelenítő injekciót?

Figyelt kérdés

Ugyanis mindenféle kezelést csakis injekcióval bírok ki...

Köszönöm a segítséget!


2008. jún. 10. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, semmi baja nem lesz a babának tőle!
2008. jún. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van olyan erzesteleino, amit kifejezetten kismamaknak adnak. A lenyege, hogy nincs benne adrenalin, mint a rendesben. Es is ma megyek fogorvoshoz... Kitartas!
2008. jún. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak szól a fogorvosnak, hogy terhes vagy, mert nem mindegy milyen érzéstelenítőt kapsz. Terhesen is rendbe kell tenni egy fogat, ha elromlik, csak nem tudom az tényleg mennyire jó, hogy ha sok fogadról van szó. Bár úgyis el kne menni fogorvoshoz és akkor meg utána úgyis megcsinálnák, mert a terhesség alatt tovább romolhatnak a nyál fokozott savassága miatt.
2008. jún. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!