Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen tünetei vannak...

Kinek milyen tünetei vannak ebben a terhességi korban?

Figyelt kérdés
35. napon vagyok, a 32. napon teszteltem egy pozitívan, nekem napról napra teltebbek a melleim, sokat pisilek, és fáradtabb vagyok, tegnap óta pedig egy minimális folyásom van, nem mindig csak néha, előtte száraz voltam. Holnap megyek dokihoz, mert tavaly volt két vetélésem, és ír fel terhesség támogató gyógyszert.
2009. szept. 16. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Én most 5 hetes vagyok. Fájnak a melleim, kezdek émelyegni, aminek nem nagyon örülök, mert pici fiam, aki 2 éves nem díjazza, hogy nem vagyok elég aktív neki.

:-)))

2009. szept. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor jött rám az egész napos fejfájás, aluszékonyság, mindjárt megjön érzés, 20 percenként pisire rohangálás, hangulatingadozások. Egyedül a hányinger és hányás került el.

15 hetes km.

2009. szept. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!Én is 5 hetes és 3 napos vagyok,különösebb tüneteim nincsennek,csaka mell fájás,de az sem vészes.Illetve 2 napja érzem a fejfájást,nem tudom ez tényleg összefügg e a babával.És sokkal fáradékonyabb vagyok,sokat tudok aludni:-)

Ti mikor mentek orvoshoz?Én hétfőn készülök, pont 6 hetesen,remélem már lehet akkor látni a babát:-)

2009. szept. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak, ma voltam dokinál és írt fel duphastont és 28-án megyek uh-ra, mert akkor már lesz szívhang,remélem minden rendben lesz. Te mikor mész dokihoz?
2009. szept. 17. 14:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Hétfőn készülök menni,voltam már mikor pozitiv lett a tesztem,de nem vizsgált meg ,mert még nagyon korainak tartotta ,azért kell 2 hét után mennem.Jó Neked hogy már túl vagy rajta,én kicsit aggódom ,remélem minden rendben lesz a picivel.
2009. szept. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!