Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » ÖNZŐ lennék vagy NORMÁLIS a...

ÖNZŐ lennék vagy NORMÁLIS a reakcióm? Teljesen elkeseredtem.

Figyelt kérdés

23 hetes kismama vagyok, januárra várjuk első babánkat. A párom most "munkanélküli" (persze van munkája, csak nincs bejelentve ami ráadásul elég kötetlen) és így lehetősége nyílik egy angol tanfolyam elvégzésére, ahol márciusban leteheti a középfokú nyelvvizsgát.Viszont addig Októbertól minden nap du fél 1-től fél 5-ig az oktatáson lenne, gondolom mondanom sem kell hogy a munkáját nem tudná addig elvégetni, lenne vagy este 7 h-8h mire haza érne, de utána még a számlákat be kellene dolgoznia.Nem beszélve arról hogy kétszer egy héten este még focizni is elmenne. Teljesen kétségbe estem hisz ezek után hogy fog ránk időt szánni? Azért főlleg az elején számítottam volna a segítségére de így semmi ideje nem lesz ránk....

Ugy érzem teljesen egyedül maradtam, ő meg a gyerek első honapjait fogja elmúlasztani és annyit fog látni belőle hogy alszik....Nem nagyon ült le velem megbeszélni hogy figyel jó lesz így? vAgy hogy ez igaz nem jelent neked problémát?

Nem tudom hogy most tényleg ennyire önző lennék, hisz van itt olyan akinek meg egyedül kell vállalni a babáját, vagy hogy ez lehet nem is annyira rossz dolog mint ahogy én gondolom??!!Egyszerűen csak el vagyok keseredve..Mi a véleményetek?

Mindenkinek boldog baba várást!23 hetes km


2009. szept. 16. 06:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Az én párom is most fog kezdeni egy iskolát de én örülök neki. És nem is szeretném ha kihagyná. Tudom azt hogy ő is várja már és szeretne menni ezért nem is akadályoznám meg benne. Csak arról az átok cigiről szokna le!
2009. szept. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

--A MÁSIK OLDALRÓL--


Nem,nem vagy önző.Igenis elvárható lenne,hogy a tanuláson,munkán kívül a lehető legtöbb időt veletek töltse.A foci,mint olyan,luxusnak számít,ha abból az időből vesz el,amit rátok szánhatna.Papíron magam is munkanélküli vagyok,ráadásul most kezdek egy egy éves tanfolyamot,így eszembe sem jutna elmenni focizni,vagy bármi mással,tölteni az időmet ahelyett,hogy mogyoróval ülnék otthon.Attól is lelkifurdalásom van,ha munka után bent maradok dumálni a haverokkal pedig éjfél körül végzek,akkor pedig ő már úgy is alszik...A lehető legtöbb időt töltöm vele,de néha még így is kevésnek érezzük.Nem csavarom tovább,szerintem kettőtök közül nem te vagy az önző,és jogosnak találom a félelmeidet azzal kapcsolatban,mi lesz így később.Ha most sokat hagy egyedül,megszokod hogy a félelmeidet,kételyeidet nem vele osztod meg,és ez az első lépés az egymástól való eltávolodáshoz......--A másik oldal--- :)

2009. szept. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!