Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 6 hónapos Felicitas kismama...

A 6 hónapos Felicitas kismama csomagot hol váltottátok ki Debrecenben és mikor? Esetleg volt aki hamarabb ment? Mi volt a csomagban?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi akik mostanában váltották ki, mert olvastam itt szép tartalmú csomagokról is, de azok már elég régi kérdések voltak, a mostaniaknál inkább csak reklám van...

Ha esetleg hamarabb mennék, akkor ideadják? Olyan 5 hónaposan gondoltam, vagy fontos, hogy 6 hónapos legyek?


2013. márc. 17. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Miskolcon vettem át, februárban. Mivel a lapra rá kellett írnia szülés időpontját így nekem volt ahol nem adták ki hamarabb.

2 cumi, 1 pelus, sudocrem minta, kanál, baba magazin, teák, és még tájékoztatók voltak, pampers, szoptatásos. Felicitas 2. kiskönyve.

Remélem azért tudtam segíteni valamit.

2013. márc. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia.En a bababörzen váltottam ki. Nem vicc de össz vissz egy tisztitoszer minta egy sudocream minta egy babamagazin es egy keresztrejtveny ujsag volt benne. :D
2013. márc. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja a felicitas könyv is. 2-es. Azert nevetsegesek a nagy kulonbsegek nem?
2013. márc. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mitől változik ennyire a csomagok tartalma, de örülnék, ha pár minta lenne benne azért, mert jó lenne kipróbálni pár pelust például, és nem kéne azért egy egész csomaggal megvenni, na de hát majd meglátjuk mi lesz benne :D
2013. márc. 17. 11:58
 5/5 anonim ***** válasza:

nem sok minden, sudokrém minta,egy liberó pelus,egy szappan és milliónyi lejárt szórólap !

egy debreceni anyuka.

2013. márc. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!