Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet? 27 hetesen...

Mitől lehet? 27 hetesen voltunk 4D-s ultrahangon, viszont a leleten az áll, hogy a combcsontja 24 hetesnek felel meg. Ez nagy baj?

Figyelt kérdés
2008. jún. 9. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Erről miért nem kérdezted az orvost?
2008. jún. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt, nem lehet nagyon pontosan mérni az UH-n. Én amikor nézem, ahogy az orvos húzza a kis vonalat, soha nem ott állnék meg, ahol ő. És ilyenkor 1-2 mm is számít. Másrészt, nem ugyanúgy fejlődnek a babák. Először az egyik részük nő rohamosan, a másik kicsit lemarad, aztán az behozza. Nekem is mindig combcsont parám volt, de behozta magát a picurgó. Nyugi, be fogja hozni a tiéd is!
2008. jún. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek ne izguljak?Holnapután megyünk megint, de már alig várom, hogy megkérdezhessem!
2008. jún. 9. 21:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, nincs semmi gond. Az UH pontatlan, csak kb. értékeket ad. Én 33 hetesen+4 naposan voltam, a BPD érték 36 hetes+6 naposnak felel meg, az FL viszont 34 hetes+6 naposnak, ráadásul 2564 gramm-ra becsülték a súlyát, ami ilyenkor kb. 2000 gramm szokott lenni.

A dokim megnyugtatott, hogy teljesen jó az eredmény.

Téged is biztosan megnyugtat majd az orvosod, mikor mész hozzá, és gondolj arra is, hogy nem egyenletes ütemben fejlődnek a babák, meg az is benne lehet a pakliban, hogy ti a pároddal milyen testalkatúak vagytok.

Kellemes babavárást!

2008. jún. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!