Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25. hét környékén a has...

25. hét környékén a has melyik részén jellemzőbb a baba mozgásának észlelése?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy furcsán tettem fel a kérdést, de arra lennék kiváncsi, hogy eddig joformán csak az alhasban és a köldököm környékén éreztem a babó mozgásait, de most mintha máshogy lenne, mert a köldök felett és a gyomorszáj(kb) között is éreztem, sőt láttam mozgást! Létezik, hogy ennyit nőtt volna, vagy csak esetleg most más pozicióban van???
2008. jún. 9. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos hogy létezik, azt mondják a 20-25. hét között nagyon nagyot nő hirtelen a baby. Én is 25 hetes vagyok, de mostmár szinte mindenhol éreztem már a picit, néha nagyon látványos ahogy rúg! Ilyenkor még sokat forgolódnak odabent, mert még elférnek, úgyhogy bárhol lehet a keze, lába, feje.
2008. jún. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ahogy nőtt a babó úgy vándorolt valamelyik testrészével a jobb oldalamra.

37 hetes kismami

2008. jún. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 26 hetes vagyok, és nekem pár napja a köldököm felett rugdal, meg nyomja valamelyik testrészét ki (biztos a feneke), nagyon szépen hullamzik a hasam.

Nagyon sokat nő, legalábbis én ugy látom, meg a mozgásaiból is gondolom.

2008. jún. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!