Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent az hogy változás...

Mit jelent az hogy változás áll be a baba mozgásának mintázatában?

Figyelt kérdés
Olvastam a neten de nem igen értem ez mit jelent. Ha valaki tudja írjon! Előre is köszönöm. 39 hetes kismama
2008. aug. 1. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:

A 16.hétre a baba idegeit egy zsíros réteg vonja be a myelin, ami elősegíti a koordináltabb mozgást...ez az anyag a születésre eltűnik, ezért az újszölöttek kicsit tehetetlenül jönnek a világra és nem jól mozognak, de a myelin elkezd újratermelődni, és ahogy növekszik a mennyisége úgy tud a baba egyre jobban mozogni.

Remélem segítettem.

2008. aug. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sztem a kérdező nem erre volt kíváncsi. Én is olvastam ezt valahol, a neten. Ha jól emlékszem az utolsó hónapra írta, hogy figyelni kell, hogy változik-e a baba mozgásának a mintázata. Én arra gondoltam, hogy máshogy mozog, mint addig. Ritkábban, máshol, lassabban. De ez csak az én egyéni véleményem.
2008. aug. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!