Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes kismamik megfordult...

32 hetes kismamik megfordult már a babátok? Az enyém még mindig harántfekvéses! Van valami jó módszeretek hogy beforduljon! Nemét mondták már?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem nemrég fordult be. kisfiú lesz. már van egy 16 hónapos kisfiunk és most november 4.-ére vagyok kiírva és Ő is kisfiú lesz :)

Én 32 hetes múltam és a 30.héten fordult be. mondjuk én csináltam azt, hogy négykézlábra álltam , leraktam az alkaromat a földre és így voltam 5-10 percig. azt mondták a gravitáció miatt így megfordulhat. nekem megfordult, de szerintem nem akkor hanem egy éjszaka arra ébredtem hogy nagyon mocorog, rúg-vág a hasamban és szerintem akkor volt.

nekem 31.héten 2400 grammot jósolt a dokim. Nagy baby lesz :)

az előző kisfiunkat a 38.héten szültem 3500 grammal.

minden jót.

2009. szept. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 31 hetes vagyok,épp ma voltam UH-n.Nekem is faros,pedig a legutóbbi UH-n,ami 27 hetesen volt,ott fejvégű volt.Erre visszafordult.Nálunk kislány lesz,első baba,és 1800 grammra saccolta a doki.
2009. szept. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az enyém szinte minden ultrahangon fejvégű volt. A mai UH-n szintén. Nov.8-ra vagyok kiírva, nálam is nagy babát jósolnak, 2172 gr-ra becsülték a kisfiunkat.
2009. szept. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nov 6ra vok kiirva és 1900 gr sacolta a doki !kislány már van két nagy fiam!
2009. szept. 14. 21:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!