Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem baj, ha a 28. héten...

Ugye nem baj, ha a 28. héten még harántfekvéses a babám? Mert a doki szerint lassan ideje lenni megfordulnia.

Figyelt kérdés
Most 1 kg és 60 dkg.
2010. szept. 3. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem fejvégűben van, de vannak napok amikor kifordul onnan. Szóval sosem lehet tudni.. 29 hetesen 1800gramm volt.

33 hetes

2010. szept. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! 27 hetes vagyok és nekem is harántfekvésben van még!

Azt mondták van még ideje megfordulni, habár az első nekem már fejvégű fekvésben volt ilyenkor!

Engem is idegesít egy kicsit, de ezzel nem tudunk mit csinálni, csak reménykedni!

2010. szept. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

28 hetesen harántban feküdt, aztán a 32. hétre átfordult farosba...most várom a csodát, hogy hátha mégis meggondolta magát, és fejvégűbe fordult. Nagyokat mozgott és sokat, szinte fájt is, szóval remélem megtörtént a helyes irány kiválasztása!

Amúgy igen, még van időd, hogy forgolódjon, és ugye a legtöbb baba meg is teszi, ne aggódj!

35 hetes kismama

2010. szept. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nyugi van még időd. A kisfiam a 32. hétre fordult meg farosból fejvégűre. Az egyik ismerősöm pedig már belenyugodott a császárba (első baba, faros), mikor a császár előtti UH-n közölték, hogy pakoljon, már mehet is haza, mert a baba fejvégű fekvésben van, császár lefújva. :))

2010. szept. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!