Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig kell a babának megfordu...

Meddig kell a babának megfordulnia?

Figyelt kérdés
A 28.heti uh-on medencevégű fekvésű volt. Érezhetem,ha igen akkor mit kell éreznem mikor megfordul? már 31 hetes vagyok,és kezdek aggódni hogy nem fog megfordulni!
2010. máj. 2. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy a 28-32. hét körül fordul be a legtöbb baba.
2010. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj biztos neked is be fog fordulni.Nyugodt babavárást!
2010. máj. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Legkésőbb a 36. hétre általában befordulnak, ha addig nem tették meg, csak kevés az esélye, hogy az utolsó pillanatban megteszi. Nekem úgy volt, hogy a 26. héten fejjel lefelé volt, de a 29. hétre már medencevégű, és az is maradt, pedig nagyon bíztattam. Én éreztem, hogy nem fordult át, mert elég jól kivehető volt a buksija felül.

Azt mondják meg van az oka, hogy egy baba nem fordul be, pl. köldökzsinór miatt, vagy nem fér el, vagy ilyesmi, de ne aggódj, még van időd.

Szép babavárást!

1 hós baba anyukája

2010. máj. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyanról is hallottam, akinél a baba a vajúdás KÖZBEN fordult meg! Szóval ne aggódj:) Ha megfordul, azt érezni fogod, olyan, mintha szétrúgná a "háza" oldalát (nem tapasztalatból írom, csak mesélték).
2010. máj. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem eddig 2X fordult meg,28 hetesen örültem nagyon,de aztán farosba visszamen. most elvileg fejvégű, mert a tüdőmet rugdossa vmi :), elvileg már nincs sok helye visszafordulni, ebben reménykedek is!

nekem a hasam alján teljesen lent voltak furi érzéseim, mert a fejecskéje olyan helyen is nyom, ahol eddig nem, így tudom mikor milyen. 32km

2010. máj. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!